Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lordi_hardrock
Gerçek Adali kazak
Doğum Tarihi1 Ocak 1986
MeslekÖĞRETMEN
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 206
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
satılık iphone 5S 16gb konusunu başlattı (4 yıl önce)
Samsunda elden satılık iphone 5s 16gb var arkadaşlar. Satma nedenim eşimin cihaza alışamamasıdır. Turkcellden alınma cihazımın 16 ay daha garantisi va... Mesaja git »
xbox360'a ikinci kol nasil takilir, acil yardim! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Eyvallah dostum Sagolasin oldu :)... Mesaja git »
xbox360'a ikinci kol nasil takilir, acil yardim! konusunu başlattı (5 yıl önce)
Arkadaşlar xboxima ikinci bir kol aldım başka bir makinenin koluydu ancak ilk kolu tanittigim gibi tanımıyor. Acaba nasıl tanitmaliyim? Acil yardım lü... Mesaja git »
SATILIK İPHONE 5 1 HAFTALIK başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Degisimden gelmiş beyaz 16 gb one x ile takas düşünürseniz görüşelim hocam.cihaz kullanılmıyor geldiginden beri iPhone 5le takas düşünüyorum.... Mesaja git »
Takaslik sifir htc one x 16gb beyaz konusunu başlattı (5 yıl önce)
Teknosadan almış oldugum ürün ekrandaki sorunları nedeniyle yenisini ile degistitilmistir. Bende bu cihazı samsung galaxymega, galaxymega note 2 ya da... Mesaja git »
ALINIK BEATSAUDİO KULAKLIK konusunu başlattı (6 yıl önce)
Slm arkadşlar, yeni aldığım onex telefonumda kullanmak için ilgili kulaklığı almak istiyorum. şuan istanbuldayım anadolu yakasında öğretmenim elden al... Mesaja git »
HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: wollkii Arkadaslar bu kamera guncellemesinden sonra fotolari puslu çekmeye başladı bunun bir ayarı varmidir acaba şimdiden t... Mesaja git »
Htc One-X Alınırmı ? (Son2Gün) AciL ! başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
htc onexi bende 3-4 gün önce aldım kullanıyorum gayette memunnum. onexe alternatif olarak neyi düşünüyorsun bilmiyorum ama 3-4 ay daha beklemek istemi... Mesaja git »
ONE X 32GB VE ONE X16 GB konusunu başlattı (6 yıl önce)
SELAM arkadaşlar bildiğiniz üzere onexin 16gblık olanı da piyasada. aralarında 300tl kadar fark var. benim merak ettiğim ikisi arasındaki tek farkın s... Mesaja git »
LG OPTİMUS VU HAKKINDA( ACİL) konusunu başlattı (6 yıl önce)
SLM arkadaşlar, lg optimus vu telefonu inceliyordum teknosada fiyat ve kalite anlamında bana baya uygun geldi 1299tl şu an açıkcası cazip geldi bana. ... Mesaja git »
Arkadaşları

relf

finitura

seroni

shearforce

Leone_510

2aDay

ferfecir06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK/TAKASLIK PSP SLİM (2006) 8 GB ORJİNAL SANDİSK 225TL
Alıcı: ukarinca
Tarih: 14 Nisan 2010; 19:25:24
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK CORSAİR XMS 2X2GB DDR2 800
Alıcı: Pandemic
Tarih: 15 Mart 2010; 17:28:59
Yorum
Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125