Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Birsutanesi
Gerçek AdMehmet Karataş
Doğum Tarihi19 Eylül 1982
MeslekWebmasters
İlgi AlanlarıBody
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Samsung I9000 Galaxy S vs. Apple iPhone 4 Karşılaştırması başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
kusura bakmayın ama size denek gibi bir kelime kullanmadım.bahsettiğim olayı kusur gibi anlattığımı sanmıyorum.kesinlikle kusur olamaz.sadece bu konud... Mesaja git »
: Samsung I9000 Galaxy S vs. Apple iPhone 4 Karşılaştırması başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Pekii arkadaşlar iphone 4 ün sorunlarını gördük.şahsen ben vazgeçtim.galaxys e takıldım.tam almaya karar verecem,kamera yanında flash yok.gece çekimin... Mesaja git »
: ===> Nokia N900 | Maemo5 - 3.5" 800x480px - 5MP - 32GB - 256 RAM <=== başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
beyler bu yorumlar proğramlar vs.iyi güzelde adamımın kafasını fazla karıştırmayın.gerekli olan proğramlar zaten yüklenmiş.sonra vay benim telefonum a... Mesaja git »
Windows 7'nin minimum sistem gereksinimleri gün ışığına çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Wın 7'yi Kurmamamın tek sebebi Dark Sector Oyununu Kuramıyorum Çünkü Daemon Tools 7'de Çalışmıyor. Ve Kurulmuyor.Varsa WIN7'ye Daemon Tools'u Kuran Y... Mesaja git »
Z 5500 Şok Fiyata !!! konusunu başlattı (10 yıl önce)
satılmıştır konuyu silebilirsiniz teşekkurler... Mesaja git »
IMEDIA J9427 C2D 4300 Hiç Bir Yerde Yok konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaşlar Bu Pcnin Driverini Bulamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim IMEDIA J9427 C2D 4300... Mesaja git »
: Bu Fiyata Bu Kadar Yüksek System... Satılık Herşey 4'le Başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: keten şu makinenin 0'ını 2 bin ytl ye toplarım xD Maşallah Ne Kadarda Emin Konuşuyorsun Abisi Eminmisin??????... Mesaja git »
: Bu Fiyata Bu Kadar Yüksek System... Satılık Herşey 4'le Başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: shadow3804 3000liraya Dünyanın en iyi bilgisayarı alınır diyerekten başlatıyorum tartışmayı Abisi Zaten Dünyanın E... Mesaja git »
Anakart=Rampage Formula X48 İşlemci=Core2Quad Q9550 Ram=Team Extreme 4 Gb 1066 Mhz CL5 2*2 Ekran Kartı=HIZ 4870 512 Mb Kasa=Cooler Master RC69... Mesaja git »
ASUSTEK MK241H 24'' konusunu başlattı (11 yıl önce)
Arkadaşlar Selamlar Bu ASUS Teknik Özellikleri İle Bana baya Kaliteli Geldi Ve Kesin Almayı Düşünüyorum Ama Hp İle Arasında Kararsız Kaldım Yardım... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga

duzguner42
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Türkiye'nin En Kaliteli Nargile Tütünü Bizde..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094