Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Contagious
Gerçek AdErdal Gültaş
Doğum Tarihi14 Mart 1988
MeslekTurizm Filan
İlgi AlanlarıGezmek Tozmak Oyun Film Dizi Sinema Yatak Uyumak
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sorunsuz Sıkıntısız Hiç Tamir Görmemiş Temiz Kullanılmış İlk Sahibinden Pc Yenilediğim İçin Satılık. GA-X48-DS5 Anakart 150 TL http://www.gigabyte.c... Mesaja git »
Tivibu Uydu Mu Yoksa IPTV mi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
IPTV Bağlatmadım Benimki Uydu Tv Etharnet Girişi Var Cihazın Modem ADSL Bir Kablo Çektim Modemden Ethernet Tivibu Smart Diye Menusu Var Orda Seç İzle... Mesaja git »
Cihaz Bu Gün Geldi Hemen Modemden Bir Kablo çektim Tabi Denedim :) Nedir Ne Değildir Diye falan Evdeki Hızı İllaki Etkiler Fakat Hala Deneyemedim Ne k... Mesaja git »
Altyapım Destekliyormuş Sorun Yokmuş Fakat Evimde Vodafone AdSL Kullanıyorum Tivibu IPTV Sadece TTNET internet Kullancııları İçinmiş Taahhütüm Olduğu... Mesaja git »
Tivibu Uydu Mu Yoksa IPTV mi? konusunu başlattı (9 ay önce)
Selamlar. Tivibu Almayı Düşünüyorum Paketleri Falan Baya İnceledim IPTV Cezbediyor Haliyle Bunun Hakkında Bir Kaç Sorum Olacaktı. IPTV Kotayı E... Mesaja git »
i3-550 4 Çekirdek İşlemci MSI h55m-p31 Anakart Seagate 500 Gb Sata3 Harddisk Kingston 4 Gb DDr3 1333 Mhz Tek Modül Ram Nvidia Geforce 9800 Gt ... Mesaja git »
SATILDI!! Gigabyte GA-X38-DS5 Anakart http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2672#ov Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz ... Mesaja git »
: Harddisk Sorunu! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Denetledim Olmadı :?... Mesaja git »
Harddisk Sorunu! konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar Seagate 160gb 500gb ve 1Tb Olmak Üzere 3 Harddisk Kullanmaktayım 160 Gb Lik Harddiskimde Windows Kurulu. 500 Gb Lik Hdd Boş Ve 1 Tb Lik Ola... Mesaja git »
: Efsane Elpida UO Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orjinalden alıntı: «Fiery» Neyi efsaneki? slayertr nin sonunun gelmesine neden oldu , slayertr nin bütün playerlarını aldı. Ardından staff rezal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Okuma Yazmam Yok Sorry

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063