Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaganmit
Gerçek AdKağan
Doğum Tarihi28 Kasım ****
MeslekMakine Mühendisi (Ar&Ge Mühendisi)
İlgi AlanlarıBilgisayar, Xbox, Araba, Modifiye, Müzik, Film
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 843
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 34 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam üstteki mesajıma istinaden nasıl yardımcı olabilirsiniz? Biraz acil de o yüzden kusura bakmayın... Mesaja git »
Merhaba hocam. Elinizde çeşitli Trendyol çekleri bulunuyor gördüğüm kadarıyla. Lafı fazla uzatmadan aşağıdaki linkteki ürünü en uygun kaça alabilirim?... Mesaja git »
2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer deniz çok önemli değil derseniz tabiki uygun neden uygun olmasın ki. Otel aşırı gürültüden uzak olduğu için bence tercih edilebilir balayı oteli ... Mesaja git »
2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben 2 sene önce 5 gece konaklamalı gittim yaz sezonunda Jiva Beach e. Deniz maalesef pek keyif vermedi. Biraz dalgalı olabiliyor. Ve malesef bu dalga ... Mesaja git »
2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Detaylı açıklamalar için her ikinize de teşekkür ederim.... Mesaja git »
Mobil i anladım da Trendyoldaki MILA ve MAN nedir onu anlamadım? Ona göre almayı planlıyorum. Teşekkürler.... Mesaja git »
2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Kusadasindaki pine bay dan ne derece memnun kaldiniz? Sizce o otele gitmeye değermi?... Mesaja git »
TRENDYOL HEDİYE ÇEKLERİ ŞOK FİYATA! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1 adet alabilirmiyim?... Mesaja git »
Amazon Türkiye Dip Fiyat Fırsatları - Sadece Link Paylaşımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
KONUYU FAVORİLERİNİZE EKLEYEREK TÜM İNDİRİMLERDEN / GÜNCELLEMELERDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ Günün fırsatları: Yeni Çıkan Ürünler: En İyi Performans... Mesaja git »
2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Herkese Merhabalar 2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) Adlı konumuz AKTİF İyi forumlar dilerim. (Bu mesaj yeri Konaklama fırsatlarına ayrılmıştır) ... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource

sjsero

turkuaz50

ChaRisMaTiq1i

Okan Y.

NeviSahsiMunhasir

cemre16

rex matthew

ozyy24

hkn16

komikadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık 15000 Miles & Smile Mil Puan
Alıcı: afd92
Tarih: 24 Ağustos 2017; 23:48:05
Yorum
Son derece ilgili, samimi, güvenilir bir arkadaş. Satış sonrası destek on numara. Çok teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: 2000 Parçalık Educa Puzzle Forever Autumn
Alıcı: Bf5
Tarih: 7 Ocak 2016; 10:06:08
Yorum
Puzzle aldim. Sorunsuz bir alisveristi.
Genel Puan

Ürün: Hepsiburada 400/100 indirim sağlayan kod SATILDI!!!
Alıcı: PES_21_Murat
Tarih: 10 Mart 2015; 13:50:50
Yorum
harika birisi
Genel Puan

Ürün: Elimdeki Son N11 ceki (200/100) - 50 tl
Alıcı: turkuaz50
Tarih: 5 Şubat 2014; 10:43:59
Yorum
tşkler.
İmza
HP Pavilion 17" Notebook, İphone 4 16GB, Optoma GT750XL Projeksiyon, LG 50" Plazma, Logitech Z5500 Ses Sistemi, Xbox Slim 320 GB with Kinect
Hakkında
Acer 5920 Notebook, Gsmart i300 PDA, Sony Playstation 60GB Ntsc-J, LG 50" Plazma
------------REFERANSLARIM------------
nasuhbey, corny, erase, @coyote, MOBiLiSiM, woswos72, y3el (2 kez), eleleverin, ozgboy, seso81, skip2mylou, sjsero, mustafa ak, _KurT_, player, smela, firawall, Littbarski, whitelion07, guven35, velihoca, codderial, muhendis2004, icebergmetii, cici, matraxsebepsiz, keleminabi, Muho06, ıspanak, WOWOZANGE, kartal3457, GtMaster, öztin, bluetooth81, vogue, aydinozsoy, Malibaba, BEYLİKDÜZÜ, rex matthew, suphi1974, haciabbasoglu, BeyazBüyü, joyce84, Icevik, dephyr

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172