Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
valla ben 4-5 ay önce ilk aldığımda bir güncelledim sonra bir daha güncelledim ama bunu bilerek yapmadım. çünkü Türkiye haritasında büyük bir değişik... Mesaja git »
aynen öyle aklın yolu bir sırf artistlik olsun diye gereksiz bir donanımı koymuşlar, onun yerine çok daha verimli donanımlar konulabilir. en basitind... Mesaja git »
evet hiçbirinde standart değil ama bu donanımların standart hale gelmesi MBT nin ve istediği Türkiye paketinin elinde fascinationdan itibaren yani fa... Mesaja git »
20 bin eder mi bence kesinlikle etmez ama şu da bir gerçek ki bu aracı aldın mı en az fascination olması lazım hatta bence Türkiye şartlarında en iyi... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
klima çıkışları demekle ne kastettiğinizi anlamadım ama benim ki 2015 10.ay üretim fascination ve dişbudak ahşap konsol, analog saat, havalandırmal... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
resmen özel servise gidin diyorlar.... Mesaja git »
3 yıl mı hahaha bu lafları nerden öğreniyorsunuz? İ.melih ten mi. Biz 15 yıldır diyoruz paralel devlet var kumpas var kadrolaşma var diye sizin t... Mesaja git »
Ülkenin büyüğünün sözünü dinleseydim şimdi fetö den içerideydim.... Hahaha... Bugünün son kapağı sana denk geldi. Hadi iyi geceler....... Mesaja git »
Ben sana diyorum ki aşırı artan kürt nüfusu yüzünden pkk lı devlet başkanı olacak sen tırı vırı diyorsun. Yapacak birşey yok... bagratuni yahudisi... Mesaja git »
pkk ya, fetö ye ve işid e yardım ve yataklık yapan birini cumhurbaşkanı yaptınız zaten. ilerde pkk lı birisinide yaparsınız siz doğru ve yanlışı muha... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.133