Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Doktordan ,mühendisten, imamdan ,kaporta ustasından... başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
mesleğinden çok haramı helali bilmesi, empati yeteneğinin olması ve ahlaklı biri olması önemli onun dışında yeri yurdu belli olması da önemli onun içi... Mesaja git »
d segmenti araç tercihi başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
megane alırdım...... Mesaja git »
Hyundai Tucson Mercedes E180 Kazasi Mercedes Pert başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
troll olmadığını varsayıp ciddiye alıp yorum yaparsak tucson dediğiniz aracın yerden yüksekliği ve ağırlığı mercedes ten fazla olduğu için kafa kafay... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
c 180 ve c 200 arasındaki fiyat farkından dolayı c200 ün alınabilir hiçbir tarafı yok. Üstelik mercedes motoru değilcileri haklı çıkaracak kadarda pro... Mesaja git »
Audi A7 2018 tanıtıldı. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
audi sağlam hamle yapmış. efso diyemem ama boru bir araç değil, çok çok iyi... Mesaja git »
iPhone X ekonominin tüm kurallarını alt üst ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kablosuz şarj, OLED ekran, Apple A11 Bionic işlemcisi, zengin gerçeklik, çerçevesiz ekran, Face ID gibi özellikler belirli bir maliyet gerektiriyor. T... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ben olsam uzak dururdum... Mesaja git »
Yeni MTV oranları belli oldu !!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
önce 40 cm yi gösterdiler sonra 25 cm ye razı olduk hemde derin bir oh çekerek....... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2014 c serileri ilk gelenler ve onlarda bir kaç kalem donanım eksikliği var. ayrıca kroniklerin olma ihtimali daha fazla 2015 den sonra kronikler baya... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203