Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muhalefet cünubü size laf anlatmaktan bıktı yoruldu. Artık arkamıza yaslanıcaz ve malesef ülkenin yok oluşunu izleyeceğiz.... Mesaja git »
Kuvvet komutanları Milli Savunma Bakanına bağlandı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yani artan nüfusları sayesinde 10 15 yıl sonra hdpli yada o zaman ki partilerinin adı ne olursa ayrılıkçı bir kürt başkana yada bakana bağlı olacak, o... Mesaja git »
Bu yazdığın yazıyla erzurum ve erzurumlular hakkında yazılanları haklı çıkardığın için teşekkürler. Biz size 15 yıldır anlatamadık beton dökmekle ülke... Mesaja git »
Baskanin Dolar Karsisindaki Hamlesi Belli Olmasin Diye Ugrasiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Heey bu haşhaşlı kek bir harika dostuuum...... Mesaja git »
Al işte kafaya bak... olay almanyaya gitmek değil olay almanyaya gitmeden burayı almanya gibi bir seviyeye getirmek. Biz size arabistana suriyeye git ... Mesaja git »
Derin Devlet Uyanıyor mu ? (Ciddi Bilgiler İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu kadar becerikli bir derin devletimiz olsaydı. 15 yıl önce akp yi paketlerdi. Hayal görmeyin... Mesaja git »
PORSCHE CAYENNE COUPE GÖRÜNTÜLENDİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gerçekten çirkin ve lüzumsuz... Mesaja git »
Törene katılacak 22 devlet başkanı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Koskoca ülke çiftliğe döndü yazık, ülke adım adım elden gidiyor.... Mesaja git »
W205 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
alabiliyorsan ya e coupe al ya da arabanı değiştirme sadece sıkıldığın için yanlış tercih yapma... Mesaja git »
hahaha kafaya bak lan siz diyarbakırda şivanperlerle megri megri diye türkü söylerken, davutoğlu "bana biji serok ahmet diyorlar" derken biz size bunu... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı

nehnini

yeniay58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156