Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 dk. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çalışmayan Kadınla Evlenilmez... başlıklı konuya yorum yazdı (9 dk. önce)
anladığım kadarıyla konuda olanların çoğu bekar ve genç, benden herkese abi tavsiyesi; eğer yeteri kadar geliriniz var ise eşinizi çalıştırmayın. Bunu... Mesaja git »
2011-2012 araç tercih listem ve fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
madem konu açtım güncel fiyatlara bir bakayım dedim titanyum dizel focus 133.500 tl yazıyor şaka mı bu???? arada 74.000 tl fark var... Mesaja git »
2011-2012 araç tercih listem ve fiyatları konusunu başlattı (3 gün önce)
arkadaşlar harici diskimdeki eski dosyaları kurcalarken 2011 sonu 2012 başında araç değişim zamanında hazırladığım bir word dosyası buldum modeller ve... Mesaja git »
arkadaşlar bime gittim elim ayağım titriyor suan başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
O da birşey mi? Turkcell de uçuran 3 gb tarifesi 35 tl idi şimdi 40 tl oldu yani %15 zam geldi. Memur maaşına ise % 4 zam yapıldı. Bir zam dalgası gel... Mesaja git »
YIL 2008. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
düşünüyorumda, 2008 de bende çok çok mutluydum. 2 yıllık memurum, kız arkadaşım yani şimdiki eşimle 2. yılımız saçma sapan bir evde kirada kalıyoruz. ... Mesaja git »
Eve hırsız girdi. Her seyi aldi. Sonra serbest bırakıldı. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sonra millet psikopat oldu diyorlar. Kimse TCK ya güvenmiyor ki herkes kendi infaz etmek istiyor suçluları. TCK nın bu kadar dandik olmasının 2 sebeb... Mesaja git »
TOSHİBA P855-323 ALDIM ÇOK ACİL CEVAP LAZIM İADE EDEBİLİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
madem konu hortladı bende görüşlerimi yazayım, ben bu cihazı 2010 yılında aldım diye düşünüyordum ama bu konuya bakarsak 2013 te almışım. yani 5 sene ... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
amoled ekranın makus talihidir bu ve aynı ekranda uzun süre kalan kullanıcılarda olur. günlük kullanıcılarda olur ama mağaza telefonları kadar kısa sü... Mesaja git »
BİM 29 ARALIK TİMBERLAND SAAT başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bende bugün bir tane içi beyaz olandan aldım.Saat ten az buçuk anlarım 9. saatim oldu öyle söyleyim. bu paraya bu saatin kordonunu, kasasını alamazsın... Mesaja git »
MERCEDES-BENZ 2017 YILINDA SATIŞ REKORU KIRDI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bence mercedes yaptığı çok güzel tasarımlar ve yeniliklerin karşılığını alıyor. aslında çok sorunsuz ve kusursuz araçlar değiller ama çooook güzeller ... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188