Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İYİ Parti'nin şarıkısı sosyal medyayı salladı başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
ak troll leri hiç bu kadar sinirli görmemiştim hemen başörtüsü,minare, kuran gibi dini istismar kılıçlarını çekmişler. Demek ki gerçekten çok başarılı... Mesaja git »
İYİ Parti'nin şarıkısı sosyal medyayı salladı başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Efso olmuş. Seçim olması gerektiği gibi kasım 2019 da olsaydı ve şuan oy kullanamayacak olan 2 milyon genç oy kullansaydı iyi parti birinci çıkard... Mesaja git »
Meral Akşener an itibariyle Halk TV’de başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Artık iyice belli olmaya başladı ki teyyo nun tek korktuğu rakibi meral akşener. İnce yi seviyoruz ama Umarım ilk turda akşener inceyi geçer.... Mesaja git »
XIAOMI TELEFONU YÜZÜNDEN SEVGİLİM BENDEN AYRILDI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
csb ne demek internet jargonundan iyice uzaklaşıyorum sanırım yaşlanıyorum. bu arada konu sahibi arkadaş proxy sitesi kullan sende... Mesaja git »
Gece 2'de dolaşmaya başlayan davulcu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
artık yasaklanması lazım bu işin gelenekle alakası falanda kalmadı. davulcu geleneği bundan asgari 50 yıl önce küçük mahallelerin olduğu zamanlarda ma... Mesaja git »
Abdüllatif Şener'in 2012'deki efso Kudüs öngörüsü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Başörtüsüyle çok uğraşıldı ama aslında orda uğraşı konusu başörtüsü veya din değildi orada feto gibi, menzil gibi, süleyman gibi organize ve tek elden... Mesaja git »
Abdüllatif Şener'in 2012'deki efso Kudüs öngörüsü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Banu Avar ın sayfasından izledim. Helal olsun adama herşeyi anlatıyor. hepimiz herşeyi anlatıyoruz her türlü uyarıyı yapıyoruz ama nafile... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
herkesin merak ettiği konu bu, eğer doğru adresi bulursanız buradan paylaşın hepimiz oraya yönlenelim.... Mesaja git »
Hoşçakal 8 yıllık hayat arkadaşım. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bak bu kadar insan neden üşenmeyip sana cevap yazdı biliyormusun ? çünkü attan düşen adamın halini attan düşen anlar. Okuduklarımdan anladığım kadarıy... Mesaja git »
gençlerbirliği ile berabera kalsaydık şampiyonduk... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı

nehnini

yeniay58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.215