Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 42 dk. önce
Son giriş tarihi: 30 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
G30 BMW 5 SERİSİ, W213 MERCEDES E CLASS KARŞILAŞTIRMASI başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
fotoğraftanda görüldüğü gibi çok çok kalın bir direksiyon benim incelediğim araçtada bu vardı sadece sport yada m serilerinde mi var bilmiyorum ama he... Mesaja git »
G30 BMW 5 SERİSİ, W213 MERCEDES E CLASS KARŞILAŞTIRMASI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
katılıyorum bmw nin tasarımında bütünlük var. çünkü ekranın alt çerçevesi neredeyse yok ve ekran kare yada dikdörtgen değil. o yüzden tekno marketten ... Mesaja git »
Tesla Model 3 geleneksel arabaların çok dışında bir iç mekana sahip başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
iç mekan inanılmaz kötü dış tasarımıda kötü ben tesla balonunu pr çalışması olarak görüyorum. adamların hiçbir geçmişi yok ürettiği doğru dürüst bir... Mesaja git »
Mercedes'in Kalite Ve Donanım Olarak Gerilemesi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
çok ilginç bir şekilde farklı versiyonları olsada önceki aracım(ix35) ile şimdiki aracımı(c180) kıyaslamışlar. aslında anlatmak istediği ana fikiri k... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
benim arabada 2015 sonu güney afrika, ben servise götürecek derecede sadece start stop çalışmaması olayını yaşadım. akü değişti şimdilik çalışıyor. ... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
şimdi bu arabaya premium değil demek olmaz ama malesef okyanusu geçip derede boğulmuşlar. Bunlardan hariç benim başıma daha tehlikeli bir olay geldi ... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
aracın mekanik aksamı,tasarımı, konforu mükemmel ama elektrik,multimedya,sensör kullanımı olarak çağdışı kullanışsız ve basit sanki stutgart elektrik ... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
valla bende sürekli tabiri caizse 3,5 atıyorum arada bir böyle internette sensör uyarı vermedi çarptım yazılarını okuyunca iyice korkuyorum. hatta şöy... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ses mutlaka gelecektir ama sesi duyunca durun artık çünkü mercedesin sensörü nerdeyse çarpacakken ötmeye başlıyor. multimedyada olduğu gibi burada da ... Mesaja git »
IMAX, sinemada 3D dönemine son veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
rezaletten, mağara karanlığı sahnelerden kurtuluyoruz demek ki... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.375