Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermeister01
Gerçek Adburak sezgin
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Venezuella 4 Yıl Önce Kriz Başlarken ... Türkiye ye benziyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
çok değerli bir kitap Atatürk ün müfredata koydurduğu bir kitap... Mesaja git »
Venezuella 4 Yıl Önce Kriz Başlarken ... Türkiye ye benziyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
abi kafaya bak aşırı ekmek yüzünden mi bu hale geliyor bu millet. aç kalınca evin sıvalarını, arabanın tekerleklerini söker yersin. Dış borç 400 milya... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
upx benden de izin istiyor vermiyorum gerekirse silerim upx i çok saçma neden izin istiyorsun gmail hesabıma erişmeyi... Mesaja git »
Osurmanın Faydaları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
konuya bak !! ne bu şimdi komik mi? sömestir tatiline girdiğimiz forumda açılan konulardan anlaşılmaya başladı. ossuruğa gülenin ossuruk kadar aklı... Mesaja git »
Oğuzhan Uğur nasıl bu kadar popüler oldu ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
youtube kanalını bilmem izlemem ama yıllardır şarkılarını dinleriz kliplerini izler güleriz. seçim dönemi meral akşener binali vs onları biraz izlemiş... Mesaja git »
- dağ başına gitmiyorsan gerçekten önemsiz - bip ten 1000 dk, twitterden 1 gb, paycellden 5 tl gibi hediyeler istiyorsan bolca var. gb falan verdiği y... Mesaja git »
Turk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı Uyguluyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kimi kime şikayet ediyorsun sen nerde yaşadığının farkındamısın dengesiz dengesiz konuşuyorsun. Derdini bana değil sokağa çık git akp seçmenine anlat.... Mesaja git »
Turk Telekom Bazı Platformlara Hız Sınırı Uyguluyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ben kablonet teyim bendede sıkıntı var. birden 90 lı yıllara döndük sanki geri gelsin akk... Mesaja git »
İstanbul denen ucube şehri bilmiyorum ama 20 yıl adana 16 yıl ankarada yaşayan biri olarak söyleyim. Eğer hile yapmazsa Adana ve ankarada akp kaybedec... Mesaja git »
1.5 milyar ışık yılı uzaklıktan gelen radyo sinyali başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşları

Aybala5

akgunx

bakulum

azizerkan07

konfederat1993

Rasim Ozaman Kütahyalı

nehnini

yeniay58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Hakkında
521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif521C6D369FC44E099A13E37D84EF6789.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.108