Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
snksss
Gerçek Adn k
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet ftw, yazmayı unutmuşum editledim.... Mesaja git »
Amazon'dan aldığım Evga gtx 1070 FTW testlerini yaptım. Ne yazık ki hayvan gibi coil whine çıktı. 60 fps civarında bile kart cozurduyor. Çok rahat... Mesaja git »
Benim de Amazon'dan aldığın EVGA 1070 FTW bugün elime ulaştı :) Daha sistemi toplayamadığım için bir kaç güne anca test edebileceğim. Kartın gar... Mesaja git »
1080 FTW 679 dolardan stoğa girdi Amazon'da. Koşunuz efendim... Mesaja git »
Merhabalar, Bu konu açıldığından veri her gün belki de tüm mesajları okumuşumdur . Ben de geçtiğimiz günlerde Amazon'dan Evga 1070 FTW siparişimi... Mesaja git »
N56VM-VZ Serisinde Atheros WLan Bağlantı Sorunları ve Çözümü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Sorun kalmadı çok teşekkürler :)... Mesaja git »
Sata2-Sata3 port çok farklı mı? SSD partition zararlı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
@capturemrah Alacağın ssd'ye baktığımda sata 2 portunu kullanmak kesinle performansta düşüşe yol açacaktır. Intell 330 series 120 gb ssd aldım dü... Mesaja git »
ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Kronoss2510 Orijinalden alıntı: snksss Merhabalar, Arkadaşlar ben de Vatan'ın haftasonu indiriminden yararlanıp N... Mesaja git »
ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
SSD siparişi vereceğim ancak vermeden önce şu konuyu açıklığa kavuşturmam gerek: bios'tan sata3 direkt aktif edilebiliyor mu , yoksa modlu biosa mı ih... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: onuralpozsoy Orijinalden alıntı: snksss Merhabalar, Arkadaşlar ben de Vatan'ın haftasonu indiriminden yararlanıp ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

naz_eg

pc ci

[F][u][r][k][a][n]

mccknightt

derinkoma

C.apture

d4rkston3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK---SPARKLE 8800GT-512MB-256Bit<(SATILDI)>
Alıcı: öztin
Tarih: 24 Eylül 2009; 23:38:51
Yorum
arkadaşımıza güven ve yardımları için teşekkür ederim
İmza
Her doğruda bir yanlış,her yanlışta bir doğru vardır...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125