Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mightyanime
Gerçek Admighty murat
Meslekİnternet -Servis
İlgi AlanlarıAnime-manga
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 100
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: DEVREN SATILIK İnternet Cafe başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Güncel... Mesaja git »
: Yeni ADSL Tarifeleri............. [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Benide telefonla otomatik sesli mesaj göndererek bilgilendirler sağolsunlar ! 4 mbit sınırsız 85 lira ödüyordum 89 lira olacakmış. Bu ne kepazelik f... Mesaja git »
İlan silinebilir konusunu başlattı (8 yıl önce)
İlan silinebilir http://forum.donanimhaber.com/upfiles/511889/B81C361599584ED4A24C127D395D2317.jpg... Mesaja git »
SATILIK EPOX AMD SOKET 754 ANAKART + işlemci konusunu başlattı (10 yıl önce)
EPOX AMD SOKET 754 ANAKART ve sempron 2500 işlemci satıyorum hiç bir şekilde tamir, overclock yapılmamıştır. Şu an kullanıyorum. Pci-express ekran ka... Mesaja git »
: SATILIK EPOX AMD SOKET 754 ANAKART + işlemci başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Benzer bir modeli birkaç ay önce gittigidiyorda 100 tl ye falan sattılar. Ben bu anakartın aynısını 2-3 ay önce gittigidiyorda 80 TL ye sattım. Perfor... Mesaja git »
: Satılık Palit 2600Pro Sonic başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Ekran Kartı geçen hafta elime geçti ama yolladığım TÜM ÖZEL MESAJLARA RAĞMEN GARANTİ BELGESİ YADA FATURA HALA YOLLAMADI KENDİSİNİN ÖZEL MESAJLARIMA ... Mesaja git »
Bana satıldı(ücretinide ödedim) ama şu an itibariyle hala elime geçmedi. Saygılar... Mesaja git »
tarafımdan alınmıştır Saygılar... Mesaja git »
SATILIK Arızalı Anakartlar konusunu başlattı (10 yıl önce)
Elimde bulunan 3 adet arızalı anakartı satıyorum 940 pin pro 2000 kasadan çıkmadır garantisi malesef varmı bilmiyorum 2.el almıştım 1-2 defa arıza yap... Mesaja git »
: Satılık JetWay 2600XT başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Arkadaşlar 2600xt mi daha performanslı olur yoksa bu mu bir arkadaşıma almayı düşünüyoruz PCX 256MB ASUS EAH3650 DDR3 128 BIT 65 TL... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

gfb_nedkelly

mustafa-rahmi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kargo gönderilerinde lütfen kendinize gönderiyormuş gibi özenli paketleyin, kargocuların insafına bırakmayın.(İşlem sayısı az ve yeni üyelerle önce kargo sonra ücret ödemesi şeklinde alışveriş yapabilirim)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125