Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zuko
Gerçek Ad 
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları30
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sosyal ağlarla ilgili 30 dikkat çekici istatistik başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
O yazılımı yapmadınız heralde çünkü hala sürekli çöküyor forum, mesela bu mesajı kaçıncı yazışım bu. Sorunlar çözülmüyor gitgide artıyor. (502 bad ... Mesaja git »
Mercedes Gerçekten Şımartıyor ... başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Bayram gunu diyen, ahlaktan bahseden adamin konuya attigi ilk mesaja bak.... Mesaja git »
O var ya, onu eski diye yazmamistim.... Mesaja git »
Hakimlik ve Referans başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Birlesmis Milletler dokunulmazligina sahip yargici hapse atiyorlar hocam sen ne diyorsun?... Mesaja git »
Arkadaslar bana da Alan Wake, Quantum Break, Beyond & Heavy Rain gibi hikaye agirlikli guzel oyunlar onerir misiniz?... Mesaja git »
Dinlediklerini bile sanmiyorum, uyumuslardir.... Mesaja git »
15 Temmuz gecesi amatörce ve komediydi - Osman Pamukoğlu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bizzat benim yakinim var olen. Kusura bakmasin ama geberdi gitti, akli yoksa ben ne yapayim? Edit: Ha sizin cok iyi olmus da gebermisler dediginiz Fra... Mesaja git »
Ya bu oyunlar ne kadar ucuz olursa olsun %75 indirim gelmeden almayan tek ben miyim? Mesela Room 2 %50 aliyordu hep, Room 1 %75 alinca aldim ama Room ... Mesaja git »
15 Temmuz gecesi amatörce ve komediydi - Osman Pamukoğlu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
.Onbaşı rütbesi bile verilmeyecek çapsızlara Dikkat et, zamaninda bir gazete, "Onbasi bile olamayacaklarin general oldugu ulke" baslikli bir kose yaz... Mesaja git »
Arkadaşları

digiogi

musAKka

kalemvesilgi

kittyhunter

Seviyeli Yarbay

m.t.y.

NomadCRY

eeTavus

I-C-O

Mr.Lucky

altnkrtl

Abdullah88

pxcnsRy

Türk Adam

Lelouch V

Burn It To The Ground

Scritous

Slender-

Morpheause

uğurL

KoltukArkasındakisümük

Gren Gablin

Muhafız.

mustafacebi

galapagoskaplumbağası

Çilekli Limonata

Save The Day

Atını Dürten Kovboy

Jouska

Enfiye
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: EVGA 1080 FTW HYBRID
Alıcı: Pain
Tarih: 5 Şubat 2017; 22:12:32
Yorum
güvenli alışveriş. sölediği gibi ürün saglam ve temiz. tşk ederiz.
İmza
蘇科|烈火國
我的荣誉, 我的宝座, 我的国家. 将全部失去.
群雄四分:
水善|土強|火烈|气和

Z170A GAMING M9 ACK, i7-6700K 4.6GHz, H115i, Ripjaws V 32GB 3200/14, GTX 1080 Hybrid, SuperNOVA P2 650W, Define R5, 960 EVO 1TB, 850 EVO 500GB, T3 2TB, PG279Q ROG Swift, G810, Kone Pure Military, A5+ Bamboo.
Hakkında
Zuko | Fire Nation

My honor, my throne, my country, I'm about to lose them all.

Powers are divided into Four:

Water is Benevolent | Earth is Strong | Fire is Fierce | Air is Peaceful

Fire is the element of power. The people of the Fire Nation have desire and will, and the energy to drive and achieve what they want.
Earth is the element of substance. The people of the Earth Kingdom are diverse and strong. They are persistent and enduring.
Air is the element of freedom. The Air Nomads detached themselves from worldly concerns and found peace and freedom.
Water is the element of change. The people of the Water Tribe are capable of adapting to many things. They have a deep sense of community and love that holds them together through anything.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.641