Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rcpycl06
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hayirli olsun araciniz. anahtarsiz giris ve geri gorus kamerasini yetkili serviste mi yaptirdiniz tesekkurler... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
5 sefer nasıl olcak arka arkaya mı yoksa degısık zamanlarda olsa bile arac hafızaya mı alıyo?... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Hocam ne temmuzu ben 27 Ekimde satın aldım. 51900 + 2600 plus = 54500 zaten ne olduysa ekim sonundan aralık ortasına kadar devam etti.... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
sedan mi sportback mi acaba?... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
keşke dediğiniz gibi eski liste olsa ama yeni liste var hocam. siz tarayıcınızın bi önbelleğini silin eski tıkladıgınız liste geliyodur.... Mesaja git »
Evet guncellenmiş. OTV % 60 a cıkmıs a3 1.0 sedan ve sportbackte. Sitenin en altında küçük yazılarda fiyat listesini görebilirsiniz.... Mesaja git »
bana araci opsiyonladilar, passatla ikisi arasinda kalmistim ancak 1.4 tsi dsg passati bu fiyata ancak bir yasinda alabiliyorum. ikince ele girmek i... Mesaja git »
Aynı araca 95.500 denildi, almaktan vazgecilen bir arac oldugu icin hazirda su an. hicbiyerde arac yok gelecek olanlar da 98-99 civarina gelecekmis. s... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
A3 sedan siyah 1.0 tfsi stronic makyajlı kasaya 95.500 denildi. sizce fiyat nasıl?... Mesaja git »
VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
merabalar fiyat bilgisi paylasabilir misiniz? tesekkurler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094