Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turkuwaz
Gerçek Adasım
Doğum Tarihi7 Temmuz ****
MeslekSAGLIK
KonumKarabük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çocuk takip saati ayarı nasıl yapılır? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Selam arkadaşlar. AliExpress sitesinden oğlum için -ki kendisi 5 yaşında- telefon özellikli bir saat aldım İçine interneti olan bir sim kart takı... Mesaja git »
Aliexpress Ana Konu • Güncelleniyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Alfawise WMY - 007 Çift USB 3.1A Hızlı Araç Şarj Aleti - 5$ | GearBest Türkiye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
GearBest Mobil Uygulaması Yenilendi! Sevgililer gününde aşkla yoğrulduk ve siz değerli müşterilerimiz için tepeden tırnağa yenilendik! Biraz gecikmiş ... Mesaja git »
usb kablosu bendende cıkmadı malesef.... Mesaja git »
kutuda hiçbir deforme yoktu, kutuyu 3 kat falan naylonla sarılmış cok sağlamdı.inşallah ihtiyacı olan arkadaşlar için tekrar kampanya yaparlar.... Mesaja git »
Arkadaşlar ürün elime ulaştı alabilen herkese hayırlı olsun, ürünün kutudan çıkan parcalarıyla fotografınıda ekliyorum. insallah tekrar kampanya yapar... Mesaja git »
Yazıcıya ihtiyacım vardı bayadır takipteydim tesadüfen gödüm, ben siparişimi verdim. site sanırım yeni, daha öncede hiç siparişim olmadı. www.yukkoo.c... Mesaja git »
Yazıcıya ihtiyacım vardı bayadır takipteydim tesadüfen gödüm, ben siparişimi verdim. site sanırım yeni, daha öncede hiç siparişim olmadı. www.yukkoo.c... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
....... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
evet 16 mb sonuçları. ping neden bukadar fark etti anlayamadım.... Mesaja git »
Arkadaşları

AlemdarRize

omerhancer

smarkbil06

Assasin51

QuatroMobileTeknik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094