Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ArchLord
Gerçek AdSavaş İLYAN
Doğum Tarihi2 Ağustos 1982
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 97
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SONY MDR-1000X başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kulaklığın kozmetik durumu ile ilgili hiçbir bilgi vermemişsiniz ayrıca resimde yok?... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yani ürünü alırsam gümrükte sıkıntı çıkar mı? Normalde her zaman gümrük bedeli ayrıca görünür ama bu sefer görünmüyor o yüzden kafam karıştı.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşlar amazon.co.uk üzerinden bir sipariş vermek istiyorum çünkü aradığım ürün orada var. Prime değil yani ürünün satıcısı ve göndericisi Hairbitz... Mesaja git »
Ekstrem Kasa Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Haklısın dostum vazgeçtim. Cooler Master H500P Mesh modelini beklemeye karar verdim.... Mesaja git »
[Satıldı] Phanteks Evolv ATX Tempered Glass Siyah başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
360'lık sıvı soğutma montajı yapılabiliyor mu?... Mesaja git »
Ekstrem Kasa Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Dostum 275 dolar ürünün kendisi bir o kadar da kargo ve gümrük vergisi var sorunsuz gelir yani alırsam. İnceleme videolarını izledim malzeme kalitesi ... Mesaja git »
Ekstrem Kasa Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
1000D çok fena olmuş çok hoşuma gitti öneri için teşekkür ederim. Cougar Conquer'e baktınız mı?... Mesaja git »
Ekstrem Kasa Önerisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Selam arkadaşlar herkese hayırlı cumalar ve hayırlı forumlar. Bilgisayar oyunculuğunu bırakmıştım ve bilgisayarımı iki yıl önce sattım. Şimdi dönüş ya... Mesaja git »
Ekstrem Kasa Önerisi konusunu başlattı (10 ay önce)
Selam arkadaşlar herkese hayırlı cumalar ve hayırlı forumlar. Bilgisayar oyunculuğunu bırakmıştım ve bilgisayarımı iki yıl önce sattım. Şimdi dönüş ya... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Parmak izi, yağ ve kir tutmayan ekran koruyucu film var mı bildiğin? Benim bildiğim yok telefonun kendi ekranınada oluyor bunlar kirlendikçe siliyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Scorp1725

Nessarien

VETERINARY

B.M.W

Y£K£

Aigina01

rcpdrnc

jeffogu

Renji-tr

trktlh

Müddeiumumi

Izanagi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSI Z87-GD65 Gaming || Intel Core i5 4690K 4.8GHZ || GALAX GTX 980 HOF 1560MHZ - 8000MHZ || BenQ XL2420Z 24" || G.SKILL RipjawsX 1866Mhz DDR3 CL 8-9-8-24 4x2 8GB || Corsair Neutron GTX 480GB || Seagate 3 TB 7200 64Mb || Corsair Obsidian 750D || Cooler Master Vanguard V850 || Zalman Reserator 3 MAX || Logitech G502 Proteus Core || Steelseries Apex RAW || Creative Sound Blaster ZX || ASUS Strix 2.0

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078