Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efebora06
Gerçek AdSERDAR GÜNGÖR
KonumMuğla,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Win 10 Son Güncellemeyle Herşey Silindi Lütfen Yardım Edin başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bilgisayarı yeniden başlatın, açıldıktan sonra ayarlardan kurtarma bölümüne gelip eski sürüme dönün... Mesaja git »
Win 10 Son Güncellemeyle Herşey Silindi Lütfen Yardım Edin başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Aynı bölüme gelip eski sürüme dön deyin... Mesaja git »
https://forum.donanimhaber.com/daha-kararli-windows-10-deneyimi-icin-sac-guncellestirme-kanalini-kullanin-build-15063-726--124319355-16... Mesaja git »
Windows 10 1709 düşük performans sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
120 fps aldığında hangi sürümü kullanıyordun ?... Mesaja git »
Sana yakınım ben Muğla'dayım yüzüme karşı edebilirsin hakaretini ne dersin ? Hataları sorunları tabi ki de söyleyeceksin ama ben hata sorun istemeyenl... Mesaja git »
Bu ve benzer sorunların çözümü çok basit son sürümü kullanmayacaksın. Stabil olan 1607 veya 1703 sürümlerini kullanacaksınız.... Mesaja git »
Acil Yardım Windows 10 1703 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hiç sıkıntı istemiyorsan 1607 sürümünü de indirebilirsin ama muhakkak günceleme erteleme yapmalısın yoksa hangi sürümde olursan ol SON sürüme seni gün... Mesaja git »
Bu sürekli olarak forumda söylendi,sıkıntı bug,ıvır,zıvır istemeyenler son sürümleri kullanmasın diye ama millet inatla son sürümü yükleyip sıkıntı ya... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu konunun İLK sayfasında yazıyor.... Mesaja git »
Window 10 usb ile format atamadım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Konunun 2.mesajını okuyun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078