Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efebora06
Gerçek AdSERDAR GÜNGÖR
KonumMuğla,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Laf falan soktuğum yok olması gerekeni yazdım, mantıken her güncellemeye microsftun iso hazırlamasını beklemek yanlış.... Mesaja git »
14393 sürümünü yükle, yükleme bittikten sonra güncellemeleri denetlediğinde çok istediğin arzuladığın 1066 sürümüne geçersin :)... Mesaja git »
https://tb.rg-adguard.net/index.php?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber... Mesaja git »
UEFİ YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Format atarken freedos olmuş olmamış önemi yok. Bios menüsüne girdikten sonra problem yok,bios menüsüne gir,usb'ni hazırla ve Windows 10'u yük... Mesaja git »
UEFİ YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu konuyu okuyabilirsin https://forum.donanimhaber.com/w10-redstone-2-1703-hizli-linkler-tr-nin-en-buyuk-windows-10-rehberi-dev-konu--108566413... Mesaja git »
Temiz kurulum sonrası güncelleme geldi, şimdilik geç açılma veya geç masa üstü gelme sorunu yok.... Mesaja git »
windows 10 sıfırlayınca tekrar yüklenir mi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sebep/Korkun nedir ?... Mesaja git »
Parlaklığı yükseğe aldığın için uyarı veriyor! Sorunu çözdün sanırım.... Mesaja git »
Cihazda virüs yok hocam. Sadece ekran parlaklığını en yükseğe alıp uyku modunu kapattığım için windows uyarı yapıyor bunları yapma pilin hemen biter... Mesaja git »
Dengelide ayarlı hocam zaten.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078