Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halfone
Gerçek Ad 
KonumİSTANBUL Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2003
2. el mesaj sayısı: 544
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Mate 20 Pro Tr Garantili Takas Dual Mate 20 Pro konusunu başlattı (3 gün önce)
Hediye olarak gelen Mate 20 Pro Siyah 6/128 Gb Bilkom garantili telefonumu Mate 20 Pro 8/256 Dual Hatlı ile takas etmek istiyorum, ilgilenenler me... Mesaja git »
Üzerinde hiçbir giriş bulunmayan Meizu Zero tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Neden? Wifi 5GHZ üzerinden yüksek hızlı veri transferi yapabilirsin, ayrıca bir çok syncronize yazılımı google, yandex, zaten veriyi otomatik cloud v... Mesaja git »
Monster'da Bu Hafta - Titanfall 2 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
multiplayer oynasaydınız bari, LTS mod yada Titanbrawl mod, story modu çok sıkıcı oyunun. ve aksiyon çok az.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
212 sexy Men - hafif bir koku değil kesinlikle- Eşim Seviyor diye alıyorum , Orjinal'i var ve birebir aynı 212 sexy bayan Eşim aktif kullanıyor,... Mesaja git »
NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Zaten Asıl Oyun Şukadar Mbit'e Kadar muhtemelen çoğu operatör aktif ve yoğun internet kullanan müşterilerine otomatik kurallar uygulayarak hız düşür... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
umarım Turkiye şöyle bir sisteme geçer. TC kimlik olmadan satın alma işlemi yapılamasın. kullanıcı açarken tc kimlik zorunlu olsun. bir üyelik var i... Mesaja git »
Jacobs Monarch Gold 200 gram Kupa Hediyeli ! 19,89 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bardak ta termos da yeterli 200 GR kahve olarak bakın yanındaki eşantiyon işe yarar yada yaramaz. ben kahvesini seviyorum zaten düzenli alıyordum. 2... Mesaja git »
satıldı 2.5" Seagate 2 TB firecuda 4 Adet Sıfır konusunu başlattı (5 ay önce)
satıldı 4 Adet 2 TB firecuda 2.5 " HDD sıfır poşetlerinde açılmamış durumdalar: Adet 450 TL 4 ü alınır ise extra indirim yapılır. Sistem Notu ... Mesaja git »
INTEL XEON E7-8890 v4 İŞLEMCİ (2 ADET MEVCUT) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
fiyat nedir?... Mesaja git »
Vodafone - 4.5 G Çekmeyen bir yer bulursanız 4.5 gb hediye başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
büyükçekmece sahil 4.5G çekiyor ama tırıs bile inmiyor :) 8 kb 15 kb civarı, Beylikdüzü Beykent' 13. kat 4.5G çekiyor, telefon ile bile konuşamıyors... Mesaja git »
Arkadaşları

erdem271

phobia

kardes4

demircibu

pop1

Anarchy_Tr

djredstar

kader123

fateeh33

selcuk666

prenss1907

3rgin

Roy CharLes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 8 TB Seagate HDD internal
Alıcı: Mens Rea
Tarih: 12 Aralık 2017; 9:11:44
Yorum
Son derece güvenilir ve dürüst bir arkadaş gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Samsung 850 Pro 512 GB sıfır Kutusunda
Alıcı: fanatikforumcu
Tarih: 4 Mayıs 2017; 8:51:21
Yorum
Keyifli bir alışveriş oldu. Gecenin bir vakti ürünü getirmesi güzel bi jest oldu benim için. Sanırım yakında yeni alışverişimiz olacak.
Genel Puan

Ürün: 2 adet 3 TB Hdd
Alıcı: AdReNaLiNe
Tarih: 13 Nisan 2015; 17:12:07
Yorum
İlgili satıcı, hızlı kargo, sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: NTEL BOXDH77DF H77 DDR3 MITX DVI HDMI DP GLAN SATA3 USB3 ANAKAR
Alıcı: SahVeMad
Tarih: 25 Eylül 2013; 10:09:32
Yorum
Başından sonuna kadar sattığı ürünün arkasında biridir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: Satıldı-İ5 3570K Z77M anakart
Alıcı: cianni
Tarih: 23 Eylül 2013; 23:18:53
Yorum
Çok güzel bir alışveriş oldu. Çok iyi niyetli ve yardım sever bir arkadaş. Her şey için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: 4 TB Seagate USB HDD
Alıcı: phobia
Tarih: 20 Eylül 2013; 18:36:21
Yorum
Forumda yaptığım en hızlı ve sorunsuz alışverişlerden biriydi. Aynı gün özenli paketlenmiş diski kargoya verdi. Sorunsuz alışveriş için teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: 3 TB usb toshiba canvio
Alıcı: drekeskin
Tarih: 17 Eylül 2013; 22:19:50
Yorum
karşılıklı güven dolu sorunsuz bir alışveriş oldu.forumdaşıma burdan teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: i5 3570K sıfır kutusunda; Gigabyte Z77M-D3H
Alıcı: drekeskin
Tarih: 17 Eylül 2013; 22:19:38
Yorum
karşılıklı güven dolu sorunsuz bir alışveriş oldu.forumdaşıma burdan teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Satılık New Ipad 32GB Wifi + 4G
Alıcı: casberg
Tarih: 13 Ağustos 2013; 23:48:45
Yorum
Çok iyi bir alışveriş oldu.değerli bir forum üyesini tanıdım. Teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078