Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tombalaci_46
Gerçek Ad 
KonumKahramanMaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK UNCHARTED LOST LEGACY 60TL PS4 OYUN konusunu başlattı (30 gün önce)
Uncharted Lost Legacy US PSN Hesabındadır. Dolayısıyla oyun Türkçe değildir. fiyat : 60TL Hesap tüm bilgileri ve gmail hesabı ile devredilecektir. Al... Mesaja git »
Aldığım parçalara göre KASA tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Araştırmalarım neticesinde aslında pek fark bulamadım ikisi arasında o yüzden intel aldım. Intel bilgisayarda IPHONE gibi bence. AMD Ryzen güzel olab... Mesaja git »
Hocam aldım zaten parçaları soğutucuyu falan değiştiremem bu saatten sonra :) yapabileceğim şey şuan için iyi bir kasa tercihi yapmak başka birşey de... Mesaja git »
Kasa için ortalama 500TL PSU'suz bütçem var. Corsair takıntım var ve bu anakartla düzgün çalışacağı için Dominator aldım. H155i ve PSU tavsiye üzerin... Mesaja git »
Hocam dolar olarak ödeme yaptım, dolarım vardı maalesef TL karşılığını bilmiyorum şuan için güncel kurdan çeviri yapmanız gerek.... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim, benim aldığım PSU sorun yaşatır mı peki sizce bana? Ayrıca belirtmiş olduğum kasa sizce uyar mu tüm parçalara? Ve sizi... Mesaja git »
Aldığım parçalara göre KASA tavsiyesi konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, aşağıda resimlerini ekledim. Resimde olmayan ek olarak Asus Strix GTX 1080 Ti ekran kartım var. Diğer parçaları amazondan aldım yo... Mesaja git »
PS3 CİHAZINIZI ALIP NAKİTE ÇEVİRİYORUZ konusunu başlattı (8 ay önce)
[b][center]PS3 CİHAZLARINIZI ALIP NAKİTE ÇEVİRİYORUZ CİHAZIN SERİSİ FARKETMEZ. ARAYARAK YADA MESAJ ATARAK ULAŞABİLİRSİNİZ. CİHAZIN YANINDA VEREC... Mesaja git »
i7 7700K + GTX 1080 Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Herkese yorumları için teşekkür ederim AMD Ryzen araştırdım baya iyi duruyor, hocam ram konusunu biraz daha açarmısınız? Kırmızı ramler DDR3 ben DDR4... Mesaja git »
i7 7700K + GTX 1080 Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Cevabınız için teşekkür ediyorum, şuan incelemedeyim, acelem yok aslında Ti için bekleyebilirim. Görünüşe göre AMD bu işlemci ile baya yol katetmiş. E... Mesaja git »
Arkadaşları

forsa9
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.088