Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tombalaci_46
Gerçek Ad 
KonumKahramanMaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS3 CİHAZINIZI ALIP NAKİTE ÇEVİRİYORUZ konusunu başlattı (2 gün önce)
PS3 CİHAZLARINIZI ALIP NAKİTE ÇEVİRİYORUZ CİHAZIN SERİSİ FARKETMEZ. ARAYARAK YADA MESAJ ATARAK ULAŞABİLİRSİNİZ. CİHAZIN YANINDA VERECEĞİNİZ E... Mesaja git »
i7 7700K + GTX 1080 Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Herkese yorumları için teşekkür ederim AMD Ryzen araştırdım baya iyi duruyor, hocam ram konusunu biraz daha açarmısınız? Kırmızı ramler DDR3 ben DDR4... Mesaja git »
i7 7700K + GTX 1080 Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cevabınız için teşekkür ediyorum, şuan incelemedeyim, acelem yok aslında Ti için bekleyebilirim. Görünüşe göre AMD bu işlemci ile baya yol katetmiş. E... Mesaja git »
256bit 4GB AMD Ekran kartı ile açamadığım oyunu 128bit 2gb nvidia kart ile açabiliyorum. Yarı yarıya değerler ancak NVIDIA daha güçlü. Ayrıca işlemci... Mesaja git »
Hocam daha önce AMD'den ağzım yandığı için yaklaşmıyorum yanına hiç.... Mesaja git »
Hayır itx değil atx, buyrun bu kasa [link=http://www.hepsiburada.com/silverstone-raven-serisi-rvx01-pencereli-atx-micro-atx-kirmizi-siyah-oyuncu-kasa... Mesaja git »
Amazondan şimdiye kadar yaklaşık 15.000TL civarında alışveriş yaptım, elektrnik cihazlar laptop vs sorun yaşamadım umarım yine yaşamam teşekkürler.... Mesaja git »
Bütçe ortalama 10.000TL. Elimde olan SSD Samsung 750 EVO 250GB, KASA Silverstone Raven, HDD 2TB 7200RPM Seagate, CPU Soğutucu Akasa Venom Pico. Bilgi... Mesaja git »
Teşekkürler inceliyorum burayı, onun haricinde diğer donanımlarda uyumsuzluk yapacak yada değiştirmemi tavsiye edeceğiniz birşey var mı?... Mesaja git »
Alacağım ram 16GB zaten 32gb düşünmüyorum, paketlerden birini alacağım VENGEANCE mi DOMİNATOR mi? Ona karar veremedim bir türlü.... Mesaja git »
Arkadaşları

forsa9
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063