Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dark_town
Gerçek AdServet Aktas
Doğum Tarihi25 Kasım ****
MeslekOgrenci
İlgi Alanlarıisime yarayan ne varsa
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Selamun aleykum arkadaslar 910c ile 910f arasinda ki fark ne dir arastirdim ama yeterli bilgi bulamadim bileniniz varmidir aceba? Dun 2 ta... Mesaja git »
Analiz: İşte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın üretim maliyeti başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Iphone 6 64gb Toplam fiyati abone ile alinirsa 400 euro sadece tlf icin oduyorsun ve aylik olarak tlf nun abonesi 53 euro Ve 2 yil boyunca o... Mesaja git »
Analiz: İşte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın üretim maliyeti başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sapitmayin beyler avrupada durum oradan daha vahim http://tweakers.net/categorie/215/smartphones/producten/#filter:q1YqSExPDc6sSlWyMqwFAA ... Mesaja git »
2 günüm var.Acil (NOTE 3-S5) fikirlerinizi bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Azinligin olmadigi yerde muhalefet olmazmis ahmet ister istemez rakip firmalardan fanlarda olacak yoksa isin tadi olmaz Hayirli olsun gule gule ... Mesaja git »
2 günüm var.Acil (NOTE 3-S5) fikirlerinizi bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Ahmet Sorun korumada degil tukenmede son guncelleme ile birlikte tlf da asiri bir pil tuketimi oluyor. Sana sunu soyleyebilirim. Note 3 ben... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILARI YARDIM EDİN başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Her hangi bir kasma yok 4 aydir kullaniyorum. Son guncellemeden sonra real racing oynarken ekran tam aydinlikken baya bir isiniyor ama bence normal. ... Mesaja git »
S5 alma batarya sorunu var samsung guncelleme yapiti ama fayda vermiyor tlf lari geri alip baska tlf veriyor 1 hafta once degistirdik bende note... Mesaja git »
sacmalik baska bir sey degil. size sacma gelecek belki belki inanmayacaksiniz su anda ahibi oldugum tlflar samsung 8910hd galaxy s2 note note ... Mesaja git »
selamun aleykum arkadaslar su anda iphone 5 ve galaxy note 2 fiyatlari ne durumda tr de? 3 haftaya kadar tr ye gelicem yani bir tane iphone 5 b... Mesaja git »
: [SATILIK] Extreme sıvı soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ya ayip ediyorsun bilader ben varim burada sen bana ver ben sana bir Z-5500 bir tane laptop bir optik kablo bir coax kablo ve daha yaninda bir kac mal... Mesaja git »
Arkadaşları

cenova

false shepherd

mehmet328

annihilator

jnrgndz_798
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
``Eddunya melunetun melunun mafiyha illa zikrallahi teala ve ma ve alahu ve alimen evmuteallimen``

``Dunya ve onun icinde bulunan seyler degersizdir ancak Allahi zikretmek ve ona yaklastiran seylerle ilim ogreten alim ve onrenmek isteyen ogrenci bundan mustesnadir` Hadis-i serif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.108