Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
motomurat
Gerçek Admurat
Doğum Tarihi1 Aralık 1976
Meslek20 temmuz 2016 den beri grevde
İlgi AlanlarıMeteoroloji
KonumBursa,Gemlik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 53
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo yoga tab 3 plus kutu jelatini dahi acilmamis. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Doğrudur hocam.... Mesaja git »
Lenovo yoga tab 3 plus kutu jelatini dahi acilmamis. konusunu başlattı (3 gün önce)
Lenovo yoga tab 3 plus + uyumlu kaliteli deri kilif 1550 tl.... Mesaja git »
başlıktaki ürünler satılıktır. kesinlikle kullanılmamış olup kutuları mevcuttur. içerikleri eksiksizdir. ilgili olanlar zaten bilir özellikle antenle... Mesaja git »
Davis marka Profesyonel meteoroloji gözlem istasyonu konusunu başlattı (15 gün önce)
Davis vantage vue profesyonel meteoroloji gözlem istasyonu 2000tl . en ucuz fiyat 3800tl dir.... Mesaja git »
Kasa: corsair carbide 400R anakart msi z97 g43 islemci intel g3258 ram 2x4 corsair 1600mhz guc kaynagi corsair 600 watt 80 serisi 160gb+1tb hdd a... Mesaja git »
Hocam güle güle kullanın. Dediğim gibi şaka yapıyorum. Lütfen kimse alınmasın. Tabiki hem eksik yönlerini elestirecegiz hemde ustun yönlerini ovece... Mesaja git »
Baksana millet modemle uğraşmaktan foruma birşeyler yazamiyor yahu modeme 1000 tl para ver sonra uğraş dur paranla rezil olmak bu olsa gerek şaka... Mesaja git »
Eline ulaşan herkese tekrar hayırlı olsun . Cihazın iç resimlerini gorebikecegimiz bir site var mı acaba? Soğutma plakalarını merak ettim tabi varsa.... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ben çok memnunum cihazdan zira p1 imin ekranı kırılınca hiç tereddüt etmeden geçtim p2 ye. Daha öncede söylemiştim ve yine söylerim p1 ve p2 d... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kamera olarak benim dikkatimi çeken renkleri fazla arttirmasi. Ne diyorlar ona "cırtlak" miydi neydi şaka bi yana ne demek istedigimi anlata... Mesaja git »
Arkadaşları

mceliker

mbuyuk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125