Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pilav Yapan Robot
Gerçek AdDavut Sadoglu
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Li-po Şarj Devresi (Yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam bu lipolarla 22,2x210A güç elde edeceğim. Standart bir araba aküsünün 12V 72A olduğu düşünülürse aynı gücü depolamam için birden fazla aküyü bir... Mesaja git »
Li-po Şarj Devresi (Yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhabalar. Bu lipoları, özelleştirilebilir otonom/yarı otonom bir insansız kara aracı için kullanacağım. Robot yangın söndürme, mayın tarama,... Mesaja git »
Li-po Şarj Devresi (Yardım) konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhabalar. Bir robot projem için 20 kadar 22v/10000mAH lipo pili paralel bağlayacağım. Bunları şarj edebilmek için bir devre tasarlamam gerekiyor. Bu... Mesaja git »
CNC ile Prototipleme Hakkında Tavsiye (Soru) konusunu başlattı (3 yıl önce)
Herkese iyi forumlar. Bir robot projem için alüminyumda işlenmesi gereken çeşitli parçalar bulunuyor. Bazı parçaları 3d yazıcı ile basıyorum fakat muk... Mesaja git »
RUHUMU ŞEYTANA SATMAK İSTİYORUM. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Biri Kardeş Payı Sezai'nin "satmayın oğlum" sahnesini koysun... Mesaja git »
Robot projesi için tasarımcı arıyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Endüstri Mühendisliği okuyorum, bölümle alakalı değil benim durum hocam :)... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam bildiğim kadarıyla SSD vs getirilebiliyor Amazon'dan. Bu da elektronik ürün ve öyle ağır falan değil. Neden getirtilemiyor? Mail vs atsam bir ... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar merhabalar. Uzun süredir şu ürünü getirtmek istiyorum fakat getirtemiyorum. http://www.amazon.com/NeuroSky-80013-001-MindWave-Headset/dp/B0... Mesaja git »
Robot projesi için tasarımcı arıyorum... konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhabalar. Geçen sene yapmış olduğum bir robot prototipim var. Bunun nihai sürümünü çıkartacağım fakat mühendis olduğumdan tasarım kısmında zayıfım. ... Mesaja git »
İş İstasyonu Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam GTX980 harici ekran kartı var dockta, o yüzden düşünüyordum zaten. Fakat son fiyatlara ve yukarıdaki toplanan pclerin fiyatlara baktımda, o pa... Mesaja git »
Arkadaşları

sys_tweaker

mehmet328

R@N
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
Intel Core 2 Quad 2.4 @3.0 ghz I ASUS P5N-E SLI I Kingston 4 GB DDR 800 RAM I Palit 8600 GT Sonic I Modifiyeli FEEL Hurricane 550W

Referanslarım

-> Necoinside'den karakter LCD alındı.
-> Başka bir forumdaki güvenilir bir arkadaştan Cooldrive 4 alındı.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109