Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jackson
Gerçek AdHakan xxx
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağlık sorunu atanacağım yeri etkiler mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sınır %60 sanırım, benimkiler %30 %30 o yüzden çürük alamıyorum ama düzenli olarak gün içinde 3 farklı damla damlatmak zorundayım. Bunu aksatacak şar... Mesaja git »
İkinci el makine-lens tavsiyesi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Öncelikle tecrübem yok yeni başlıyorum. Kalitesiz sıfır lens ve bodye para vermektense ikinci el almak istiyorum. Bütçem 2bin civarı. Body olarak ni... Mesaja git »
Sağlık sorunu atanacağım yeri etkiler mi? konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba Geçen hafta lisans eğitimimden mezun oldum. Hemen en kısa sürede askere gidip aradan çıkarmak istiyorum. En çabuk ne zaman gidebilirim? Ayrı... Mesaja git »
Samsung Galaxy A5 2017'yi kullandık: İşte tüm detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
2 ay önce a5 2016 aldım, iyi ki almışım. A serisi tasarım ile öne çıkıyordu tasarım geriye gitmiş. Teknik özellikler desen doğru dürüst değişme yok ... Mesaja git »
HTC Ocean serisi gerçeğe dönüşüyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Htc'nin ekran-kasa oranına bir el atması lazım pek çok firma aynı boyutlarda daha büyük ekran sunuyor. Güzel telefonlar üretse dahi ekran-kasa oranı d... Mesaja git »
Paintball acıtıyor mu/Tavsiyele(Gittim) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Carl Orff - Carmina Burana O fortune bölümü. ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefonu cumartesi aldım ilk şarjı pazar 2 de yapıp prizden çektim. İlk gün konum, nfc, mobil veri açık kalmış evde olduğumdan kapattım wifidan devam ... Mesaja git »
Xiaomi: 10 milyar telefon satsak da kar etmiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Xiaomi iyi güzel fakat SAR değerleri çok yüksek sırf bu sebepten vazgeçtim mi5 almaktan. Etrafımız radyasyonla çevrili olabilir fakat 24 saat yanımızd... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
P2 yi beklemeye karar vermiştim fakat anlaşılan 5000 mah bataryaya rağmen Lenovoda bazı yazılımsal problemler var. Wifi ın bu kadar enerji harcaması n... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
a5 a7 c7 arasında kaldım gunlerdır ısın ıcınden cıkamadım. En onemsedıgım konu batarya ve ortalama 5 ınc cıvarı telefon arıyordum. Testlerde a7 a5ten ... Mesaja git »
Arkadaşları

Smoch

Eddie The Head

Betonaoturmaüsütürsün

Vadocz

Phantaxy

52 cent

AlleRama

chief53

IceBaby
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Dekant şişesinde 30 ml Terre d'Hermes EDP 60 TL
Alıcı: ekoo007
Tarih: 15 Mayıs 2015; 18:49:14
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
İmza

When a man lies, he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness any longer
Cannot the kingdom of salvation take me home
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
Mercedes

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
2.344