Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jetsons
Gerçek AdAli
Doğum Tarihi9 Haziran ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsairden değişim aldığım 5 Aylık(Fatura Tarihi:31/12/2016) ürünlerim satılıktır. Fiyat : 420TL > 400TL > 380TL... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Koyabiliyorsun. 1/3 şeklinde yazıyor eklerken.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Reward bölümünde soldan crate'e tıkla içindeki ürünlere bakarken sol alt tarafta satın alma butonu var.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Microsoft State of Decay 2 adında bir oyun çıkaracak. Ne kadar tutar bilemiyorum.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Sistemim iyi dünkü steam kasma muhabbetinden sonra oyunda kasmaya başladı anlamsız bir şekilde fps yüksek olduğu halde oyunda kasma yaşıyorum. Aynı du... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam sorma bende oyunu bile kastırdı...Hiçbir yere giremiyorum.... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar forumda amazon skandalı oluştu öneriler dahilinde bu konuyu tekrar canlandırabilirim 3 yıl önce elimden geldiğince,menfaatsiz bir ş... Mesaja git »
Geçen yıl kap kapacak vardı bu yılda sanırım bilgisayar kategorisinde hep router çöplüğü... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Paraşütle atladıktan sonra aşağıya inerken yumrukla ölmediniz mi hiç :). Değişik türde hileler var. Hile Videosu :... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Twitch'de yayın yapıyorum onu geçtim oyun oynamak istiyorum fakat sağolsun oyun bugün izin vermiyor. Dün reshade yüzünden oyundan atıyordu bugün k... Mesaja git »
Arkadaşları

T-o-r-n-a-d-o

Lyrazed

fLyaTRe

Vangtrey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [ SATILDI ] AMD FX8320 + MSI 970A Gaming Pro Carbon
Alıcı: salamonkane
Tarih: 29 Mayıs 2017; 23:53:42
Yorum
iyi alışverişti herşey bahsedildiği gibi tam ve sorunsuz tekrar teşekkürler
Genel Puan

Ürün: [ SATILDI ] PREY + PREORDER DLC
Alıcı: Vangtrey
Tarih: 23 Mayıs 2017; 0:37:33
Yorum
Önce ödemeyi yaptım sonra keyi gönderdi. Sorunsuz alışveriş teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [ SATILDI ] MSI 970A-G43 - Değişimden Gelen SIFIR Ürün
Alıcı: fLyaTRe
Tarih: 31 Ocak 2017; 15:51:13
Yorum
Ürün ilanda anlatıldığı gibi. Sıkıntısız ve kutu içeriği tam. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [ SATILDI ] Gears of War 4 Key
Alıcı: beyazfatih
Tarih: 12 Aralık 2016; 16:08:50
Yorum
on numara satıcı
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Galatasaray
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.184