Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FANATİK_25
Gerçek AdHasan Sarıkaya
Doğum Tarihi5 Ağustos 1979
MeslekMuhasebe & Finans
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 141
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK SONY DCR-115E - KAMERA konusunu başlattı (4 gün önce)
ürün 20/03/2008 tarihinde faturasında da olduğu gibi GOLD bilgisayardan alınmıştır. Ürün çok fazla kullanılmadı, hiç bir sorunu olmadığı gibi üzerinde... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Bu başlık altında SADECE Migros online ve gerçek mağazalarında aktif olan TÜM kampanya ve fırsatlar paylaşılacaktır. Başlık içinde SADECE kampanya ve... Mesaja git »
Türk Telekom Sil Süpür Kazan ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. bur... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
farklı bir kablo ile denedim, yine aynı aygıt bulunamıyor diyor.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet, izin ver seçeneğini sordu izin ver dedim. Bilgisayara güvenilsin mi dedi evet dedim. Ama her taktığımda artık bu soruyu sormuyor.... Mesaja git »
Merhaba, Telefonda oğlumun resim ve videoları mevcut, bunları notebook a aktarmaya çalışıyorum; ara kabloyu takıp, fotoğraflara izin ver diyorum, ... Mesaja git »
Merhaba, Telefonda oğlumun resim ve videoları mevcut, bunları notebook a aktarmaya çalışıyorum; ara kabloyu takıp, fotoğraflara izin ver diyorum, app... Mesaja git »
:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Biraz araştırdıktan sonra çözümü buldum. Emniyet kemeri takılı değilken start stop devreye girmiyormuş öğrendim. Teşekkürler... Mesaja git »
:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arac dediğim gibi 2016 model 1.2 bluemotion manuel 19.000 km de. Kadım ayında doğuş oto da yıllık periyodik bakıma girmiş 80.000 tl ye anlaşarak aldım... Mesaja git »
Merhaba, Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. 2011 clıo III den bu arabaya binince gerçekten çoooook fark etti. :) TSI motora ve araca alışmam bir... Mesaja git »
Arkadaşları

federaL

Rietveld

nihat1551

uisik34

hectorguner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Çakmaklı araç süpürgesi
Alıcı: ydemir
Tarih: 30 Ekim 2012; 8:43:47
Yorum
iyi satıcı
Genel Puan

Ürün: Creative Megaworks Thx 550 5+1 500 Watt Rms *** SATILDI***
Alıcı: çanakkaleli.
Tarih: 28 Temmuz 2011; 16:07:35
Yorum
Temiz alışveriş güvenilir satıcı tam söz verdiği gibi güzel bir ürün tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: NOKİA - 6500 SLİDE ÇOK TEMİZ ** SATILDI **
Alıcı: hectorguner
Tarih: 19 Temmuz 2011; 11:37:46
Yorum
Çok dürüst ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler güzel alışveriş oldu.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
RENAULT
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125