Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FANATİK_25
Gerçek AdHasan Sarıkaya
Doğum Tarihi5 Ağustos 1979
MeslekMuhasebe & Finans
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 141
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SKODA OCTAVIA 1.2 OPTİMAL ARAÇ BİLGİSİ HK. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
öncelikle cevaplarınız için teşekkürler, bende de 2011 clıo 1,2 benzinli var klimayı açtığımda arabanın jiglesinin devri yükseliyor, ve gaz pedalına ... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Ebeveynler ve ebeveyn adayları olarak bebek ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir konu açmaya karar verdik. Bebek Maması ve Bezi için bir konu vardı fakat ... Mesaja git »
İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ben hala yanıt alamadım ? Bu imzayı nereye kopyalayacağım açıklayarak yazar mısınız ?... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Bu tür durumlarda olmuş olaylar için malesef ki yapacak bir şey yok, sizin ne yaşadıklarınızı neler hisse... Mesaja git »
Günaydın, Dünkü ücretsiz uygulamaları kaçırmışız, bugüne kısmet olanları bekliyorum.... Mesaja git »
SKODA OCTAVIA 1.2 OPTİMAL ARAÇ BİLGİSİ HK. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bilgisi olan var mı yardım lütfen?... Mesaja git »
Silinenilir başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Öncelikle hayırlı olsun, inşallah istediğiniz gibi bir iş alanı olur. Apple için yenilikleri sizden de bekliyoruz :)... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhaba, Bu durumu bende bir kaç ay önce fark ettim ama önemsemedim, telefon numarasının son numarasında bende oluyordu arama esnasında milisaniyel... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba, Bizde tam tersi kahve makinası alacaktık, sepette geçerli bir indirim lazımdı. Yine de teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

federaL

Rietveld

nihat1551

uisik34

hectorguner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Çakmaklı araç süpürgesi
Alıcı: ydemir
Tarih: 30 Ekim 2012; 8:43:47
Yorum
iyi satıcı
Genel Puan

Ürün: Creative Megaworks Thx 550 5+1 500 Watt Rms *** SATILDI***
Alıcı: çanakkaleli.
Tarih: 28 Temmuz 2011; 16:07:35
Yorum
Temiz alışveriş güvenilir satıcı tam söz verdiği gibi güzel bir ürün tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: NOKİA - 6500 SLİDE ÇOK TEMİZ ** SATILDI **
Alıcı: hectorguner
Tarih: 19 Temmuz 2011; 11:37:46
Yorum
Çok dürüst ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler güzel alışveriş oldu.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
RENAULT
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172