Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
justorcun
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
usb diskinizi FAT32 olarak formatlayın, bu şekilde çalışması gerekir... Mesaja git »
4 ayda 42 hedeflendi 41 verildi :) Öncesi - Sonrası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Program bitmiştir. Takip eden arkadaşlara teşekkürler. Şöyle kısaca 4.5 aylık sürecteki öncesi , sonrası bir karşılastiralim. Öncesi Sonra... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
PS arızası olduğunda direksiyondaki tüm elektronik destek devre dışı kalır, eski model hidrolik olmayan şahinlerdeki gibi sert olur cok fazla kuvvet... Mesaja git »
Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
evet beyler http://www.bisikletcim.com/carraro-sportive-227-28-jant-bisiklet 23 mayis 2014 itibari ile 227 me kavustum. 1.150 tl 9 taksit... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
2017 sahibiyim, 2007'yi satıp yeni aldım aracı. k12'den sanki daha geniş, neden bilmiyorum bana daha torklu gibi geldi arac. bagaj hacmi k12 ile ayn... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ben araştırdığımda durumun boyle olduğunu oğrendim, burdaki arkadaşların tecrübesi varsa onlarda paylaşabilir. bizde aldıktan sonra lpg taktırırız d... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
selamlar, 2016 ben aradığımda Tekirdağ ve Denizlide vardı, Van'da da vardı ama uzak olduğu için düşünmedik hiç. Bu ay itibariyle yeni fiyatlar gelm... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
benim bildiğim kadarıyla micraların contaları aluminyum, o yuzden lpg onerilmiyor. zamanla sıkıntı çıkartıyomus aluminyum conta olduğu için... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
sattığım micra otomatikti, şehiriçinde yol bilgisayarı uzun bir süredir 7.1'i gosteriyor. fakat hic fulleyip hesaplamadım, mutlaka biraz fark vardır a... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Arkadasşlar MİCRA'sı olanları buraya toplama istiyorum. Herkesler gelsin danışaıl paylaşalım... NİSSAN MICRA 1,2 MOOD 2006 MODEL SİYAH... Mesaja git »
Arkadaşları

needacar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063