Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
justorcun
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
benim 2007 k12'mde vardı ama k13'mde yok... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
DİKKAT:Bu ana konu Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe, Zenfone 3 Ultra, Zenfone 3 Laser, Zenfone 3 Max ve Zenwatch 3 ürünlerini kapsamaktadır. Bu cihazlar iç... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Windows 10 ANA KONU DH Özel Sayfasına Hoşgeldiniz [code]INDEX F3 ile 1.mesaj, 2.mesaj .... diyerek aratırsanız direkt o mesajın başına gidersiniz. 1... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU - [HEPSİBURADA SON FİYAT = 2899 TL] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
***TEMEL BİLGİLER*** Model Bilgileri = Tek SIM (G8341) Çift SIM(G8342) {ÜLKEMİZDE HENÜZ BULUNMAMAKTADIR!!!}, ... Mesaja git »
PS4 PRO HDCP 2.2 SORUNU KESİN ÇÖZÜM. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Herkeze Merhaba , bilindiği üzere Ps4 pro kullanıcaların genel problemi olan hdcp 2.2 aktif edememe sorununu aşağıda linkini verdiğim videodaki yollar... Mesaja git »
Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları ( GELDİİİ !!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
ÜRÜN Kutu Açılımı: Huawei P10 Lite Özellikleri Ekran: 5.2 inç Full HD İşlemci: 8 çekirdekli HiSilicon Kirin 655 Grafik arabirimi: Mali-T830MP2 Bell... Mesaja git »
### DH Body Builders ### başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Benim uzun süre uyguladigim fullbody. Birgun yapıp Birgün dinleneceksin. Haftada 4 gün çalışmaların kralı budur bence. Program A Barbell squat 3... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Detaylı ön inceleme... Canlı Yayın LG G6 Tanıtımı Arkadaşlar MWC 2017 LG G6 Lansmanı Canlı (LG G6 Day Livestreaming) Canlı Yayın Videosu G6 Resmi Ta... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim micra'm da 3000 km'i geçti, 6.8 gosteriyor. fena değil yakıt. kaydırmaması icin ben once yokustayken frenden ayağımı cekip hemen tekrar basıyo... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
objeler kavisli mi duruyor? telsiz telefon oyle gibi geldi bana. bu arada test videosunda s8 ve iphone 7 ile denediklerinde lg'nin beyazı sarıya daha ... Mesaja git »
Arkadaşları

needacar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055