Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ormanci_61
Gerçek Adevren göral
KonumBurdur,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sevgili hemşerim Yavuz, cevabını okudum. İlgi ve alakam beni çok mutlu etti. Dediğin gibi bu iş masraflı ve zaman istiyor bunun farkındayım ve o yüzde... Mesaja git »
>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Öncelikle burada paylaşımda bulunan bütün herkese çok teşekkürler. İsmim Evren ve burdurda orman mühendisi olarak görev yapıyorum. Bugüne kadar 3 arac... Mesaja git »
SIFIR NİYETİNE HUAWEİ NOVA(TAKASLIK) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Huawei G7 telefonum var ve garantisi ağustosta sona eriyor. Bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ve telefonumu hep kılıfla kullandım. Sadece pili bir... Mesaja git »
Çocuk koltuğu yardım konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar dağ bisikletim için 2,5 yaşındaki çocuğuma uygun koltuk arıyorum. ön kısma monte edilenlerden olacak. Elinde olup satmak isteyenlerle görüş... Mesaja git »
N11 İNDİRİM KUPONU 22/150TL Kupon 3 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kuponu almak istiyorum. İş yada Halkbank ta hesap varsa havale yapabilirim şu anda... Mesaja git »
Panasonic plazma yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
3 gün önce panasonic genel merkezini aradım ve hem Burdur hem Trabzon daki servislerin rezilliğini ve benimle dalga geçer gibi konuştuklarını anlattım... Mesaja git »
Panasonic plazma yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Televizyon Burdur da ve kıytırık bir servisi var. Dediğim gibi adam TV yi görmedi bile ve dediği direk çöpe at oldu. Yani ilgi bu kadar. İnsan önce bi... Mesaja git »
Panasonic plazma yardım konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar 3 sene önce aldığım panasonic tx 55st50 plazma televizyonumuzun ekranını küçük oğlum kumanda fırlatarak kırdı. Artık açılmıyor. Servise sor... Mesaja git »
Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Vallaha arkadaşlar turkcell de 45 lira ödeyip 100 dk 1000 sms ve 4gb internetim vardı bu pakete geçtim. süper paket. digiturk sinema paketiimi iptal e... Mesaja git »
Xiaomi redmi note 4x * Xiaomi Redmi 4 prime başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
peki şöyle yapabilirmisiniz acaba. ben parayı havale yapsam siz telefonu şehirler arası otobüs firması ile gönderebilir misiniz bugün. mesela bakıyoru... Mesaja git »
Arkadaşları

mmedusa

mehmtakks
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109