Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ormanci_61
Gerçek Adevren göral
KonumBurdur,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar malatya da 6.20 si için usta bulabilir miyiz acaba. Bilgisi olan var mı.... Mesaja git »
ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Özel kampanyalarla! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mehmet bey kolay gelsin öncelikle. Ben sizden tek kişilik yatak ve sandıklı baza için fiyat istiyecektim.Daha önce çift kişilik yatak ve baza almıştım... Mesaja git »
★★★ ZTE Nubia Z17 Kullanıcıları ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
klavyeyi çözdüm sağol.Operatör ismi nasıl görünecek peki bir önerisi olan var mı? Birde arkadaşlar türk telekom kullanıyorum normalde kullandığım hatt... Mesaja git »
★★★ ZTE Nubia Z17 Kullanıcıları ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar ben z17 mini kullanıcısıyım bir haftadır. bir konusu olmadığı için buraya yazıyorum.bende market yüklü geldi ve imei kayıt işlemleri halled... Mesaja git »
bu televizyonu alan arkadaşlar açıkçası bir soundbar almayı istiyoruz. Acaba bu üründe ki ses çıkışları hangi tip oluyor yani alacağımız herhangi bir ... Mesaja git »
uzun zamandır bu konuyu takip ediyordum ve sonunda abime az önce bir tane sipariş verdim.2800 tl olandan 150 tl çek ve 75 tl çip para ile satın aldık.... Mesaja git »
SIFIR NİYETİNE HUAWEİ NOVA(TAKASLIK) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam cevap vermediniz acaba takas düşünür müsünüz? birde fiyatı nedir telefonuun.... Mesaja git »
Takaslık Tertemiz Huawei G7 konusunu başlattı (5 ay önce)
Arkadaşlar 20.07.2017 tarihinde garantisi dolacak olan, sıkıntısız,çiziksiz G7 telefonumu artık daha ufak ekranlı ve yeni bir modelle yenilemek istiyo... Mesaja git »
>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Tanzer beyin ?aracı çok güzel ama fiyatı bütçemi aşıyor. Yoksa gözüm kapalı alırdım. Birde dikkatimi çekti şu aralar Rover araç fiyatları biraz arttı.... Mesaja git »
>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
sahibinden sitesinde ki 447733577 nolu araç hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Eğer biliyorsanız durumu nedir. Sahibi Mustafa Efe Öztürk adında ... Mesaja git »
Arkadaşları

mmedusa

mehmtakks
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094