Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Arbalet
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Ekim ****
MeslekMakine Mühendisi
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İkinciyeni.com varsa araba alım-satımı yapmak çok daha kolay! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu konuyu şikayetime rağmen kaldırmayan yönetici bi zahmet başka bölümlerle ilgilensin. Sıcak fırsatla ne alakası var bu konunun. Reklam için açılmış ... Mesaja git »
Vodafone faturasız hat 20 tl Eskişehir içinde 22 tl var başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
wifi bağlı olmasın?... Mesaja git »
Şirin gözükmek için firmalar slogan yarışına girdi... Mesaja git »
Cosmetica %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Tam %50 olmasa da baktığım şampuan ve deodorant fiyatları piyasanın altında. Hepsiburada'dan 2-3 tl'ye nivea deodorant yakalayıp stok yapmak g... Mesaja git »
35 tl 7 gb hafta sonu turkcell sınırsız konuşma başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
30 gün sonunda paket yenilenmez yazıyor Turkcell'in sitesinde.... Mesaja git »
Turkcell Sarı Kutu 5000 ve 8500 puan karşılığı Powerbank başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Vardı bunun konusu ama ilgi çekmedi normal olarak.... Mesaja git »
Teslim olmadan uzun dönem er kafasını da görmüş olduk Şimdi bu adama bu başlığın uzun dönem erler içinde var olduğunu mu anlatalım yoksa tavuğun %1... Mesaja git »
Merkezde güzel bir yerde il jandarma. Benim evden yürüyerek 10 dakikalık mesafede. Keşke bana çıksaydı Atlı birlik 25 yıldır hiç görmedim buralarda ... Mesaja git »
Eğitim Birliği: İL J.K.LIĞI/SAMSUN / SAMSUN / SAMSUN Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/SAMSUN / SAMSUN / SAMSUN Kuvvet: JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI Statü: K... Mesaja git »
Yedek subay sorgulama açıldı. Birisi kontrol edebilir mi? Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır.... Mesaja git »
Arkadaşları

simerazzı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: mahbekar
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:13:25
Yorum
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: LEONİM
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:10:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. çok yardımcı oldu sağ olsun.
İmza
Lenovo Vibe K5 Note / 5.5 İnç 1080x1920 Full HD Ekran / 8 Çekirdek 1.8 Ghz İşlemci / MediaTek MT6755 Helio P10 Yonga Seti / 3 GB Ram / 13 MP Arka Kamera 5 MP Ön Kamera / 3500 Mah Pil Kapasitesi / Dolby Atmos Teknolojisi / Alüminyum Yekpare Kasa / Android 6.0
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078