Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Arbalet
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Ekim ****
MeslekMakine Mühendisi
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
35 tl 7 gb hafta sonu turkcell sınırsız konuşma başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
30 gün sonunda paket yenilenmez yazıyor Turkcell'in sitesinde.... Mesaja git »
Turkcell Sarı Kutu 5000 ve 8500 puan karşılığı Powerbank başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Vardı bunun konusu ama ilgi çekmedi normal olarak.... Mesaja git »
Teslim olmadan uzun dönem er kafasını da görmüş olduk Şimdi bu adama bu başlığın uzun dönem erler içinde var olduğunu mu anlatalım yoksa tavuğun %1... Mesaja git »
Merkezde güzel bir yerde il jandarma. Benim evden yürüyerek 10 dakikalık mesafede. Keşke bana çıksaydı Atlı birlik 25 yıldır hiç görmedim buralarda ... Mesaja git »
Eğitim Birliği: İL J.K.LIĞI/SAMSUN / SAMSUN / SAMSUN Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/SAMSUN / SAMSUN / SAMSUN Kuvvet: JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI Statü: K... Mesaja git »
Yedek subay sorgulama açıldı. Birisi kontrol edebilir mi? Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır.... Mesaja git »
http://www.msb.gov.tr/Askeralma/icerik/sevk-oncesi-hazirlik-islemleri Tablo 4'e bakarsanız kafa bulduğu görülür ... Mesaja git »
Kitaplar 2 TL [Sherlock Seti 23, Kavgam 5 TL] -GÜNCEL- başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Firma aynı.... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
KDV kadar indirim bu şekilde oluyor. KDV öncesi fiyat 100 dersek %18 KDV ile 118 olur. 118 üzerinden %15 indirimi hesaplarsanız 100,3 elde edersiniz. ... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2 yıl önce nisan ayında dolar o civarları görmüş ... Mesaja git »
Arkadaşları

simerazzı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: mahbekar
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:13:25
Yorum
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: LEONİM
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:10:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. çok yardımcı oldu sağ olsun.
İmza
Lenovo Vibe K5 Note / 5.5 İnç 1080x1920 Full HD Ekran / 8 Çekirdek 1.8 Ghz İşlemci / MediaTek MT6755 Helio P10 Yonga Seti / 3 GB Ram / 13 MP Arka Kamera 5 MP Ön Kamera / 3500 Mah Pil Kapasitesi / Dolby Atmos Teknolojisi / Alüminyum Yekpare Kasa / Android 6.0
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109