Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jogaboga
Gerçek AdBatuhan Kahraman
Doğum Tarihi25 Şubat ****
KonumTrabzon
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
3.5 saat civarı ekran sürem var ama çok işlemli kullanırım telefonu arka planda wifi konum vs açık. yeni pil aldım. güç tasarrufu modunda daha da arta... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ben Air Rom 2.1 kullanıyorum yakında 3.0 çıkacak herkese de bu romu tavsiye ederim pişman olmazsınız... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
portlandı ama 3 ana sorun sebebiyle geliştirici projeye son vermeyi düşünüyor. sadece test amaçlı yayınlanabilir yani yayınlansa da. çünkü asla çözüle... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Telegramdan takip ediyoruz hepimiz grubumuz var note4 grubu @trromgrubu... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet yakında yayınlanacak... Mesaja git »
Evet tab2 yazılımdan portlandı şebeke sorunu vardı çözüldü... Mesaja git »
Hayır ben takip ediyorum çalışmalarını adım adım... Mesaja git »
Karışık nemesisten de var rus geliştirici de var sonunda beklemeye değecek... Mesaja git »
Yakın bir zamanda orjinal Android 7 sürümü custom rom olarak bize sunulacak arkadaşlar şuan testler bitmek üzere..... Mesaja git »
Arkadaşları

ismai1

rapsodisss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.047