Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanmerto
Gerçek AdHasan Mertoğlu
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 153
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Mazda3'ün bu ay tanıtılacağı resmen doğrulandı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Amerikada yasamis biri olarak Mazdalarin senin o Amerikan Forduna tercih edildigini soyleyebilirim. Cok satmasi bir anlam ifade etmiyor. Dedigin... Mesaja git »
Dostum aynisini ulker buyuk abi kucuk abi bayram reklamiyla yapti. Eksisozlukte demisler ; cin halk cumhiriyetinde aliexpress darbe yil donumunde d... Mesaja git »
Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
yani hırsızın hiç mi suçu yok? kamu yararı gözetilir bence böyle bir durumda. adam kolluk kuvvetlerinin yapmadığını yapmış üzerine ödüllendirmek gere... Mesaja git »
n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Optum kib by. Hesabimi sildim. Zor durumda olduklari icin muhtemelen birilerine yaranmak babinda yaptiklari bu hatayi onlara pahaliya maletmemiz la... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yahu iyi dediginiz fiyatlar saka gibi gercekten . Ayrica tuketiciye ayipli mal saran ve arksinda durmayan bir firmadan mal aliyorsunuz. Gercekten ... Mesaja git »
Yahu ben yanlis mi gordum bilmiyorum ama macin ikinci yarisindan itibaren bir terim hasan sas orkestra sefleri oneerliginde bir teror vardi . Mac dudu... Mesaja git »
Korkaklik ne zaman deha oldu ? Turk milleti korkak olup binlerce yil yasayacagina cesur olup topyekun olsun. Korkakligin Turkcesi kukla devlet... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Dsg mi?... Mesaja git »
Yahu hep sanssi hep sanssiz . İyi takimlar 50 macta bir kez sanssizlikla karsilasir fenerbahce nedense bu sanssizliklardan dolayi sampiyon olacakken k... Mesaja git »
Tunceli'de iki asker donarak şehit oldu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben hatirliyorum, bu siyasiler her sene Sarikamista cikiyor , ittiha ve terakkiciler bunca askerimizi olume gonderdi diyorlardi. Bu 100 yil onceki... Mesaja git »
Arkadaşları

Mertcan.

serkes

devcitybg

m.C.k.

Toprak_80
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
May The Force Be With You
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.111