Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanmerto
Gerçek AdHasan Mertoğlu
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 159
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kitapta ne sikinti var ? Limited edition ozel seri kitap. Param olsa koleksiyonuma alirdim bence cok guzel birsey. Bunun nesini elestiriyorsunuz? ... Mesaja git »
Cidden kume dusecegimizi dusunuyirum. Ulan bu saate transfer mi kalir. Cope attigin dirar volkan soldadodan medet umuyorsun. Ali koc istifa et... Mesaja git »
Pozisyon ofsayt degil mi? Bursali oyuncu kaleciyi mesgul ediyor aktif alan kalkti mi?... Mesaja git »
Sadik ne kafa vurdu yeminlen 90 a atacak kendi kalesine dedim ya ??... Mesaja git »
Takimda hicbir degisiklik yok ayni takim ilk yari oynuyor ikinci yari dusuyor. Tek var Slimani sabani yerine iyi bir golcu olan Soldadonun sapkadan ci... Mesaja git »
Saygin bir insanin kendini asiri begenip , ozsorgulamasini yitirip kendini rezil etmesi... Kendisi adina uzuldum. Kral ciplak hikayesi aklima geldi... Mesaja git »
TWITTERDA KAPALI KIZLARIN ATATÜRK'Ü SABITLENMIS TWİT YAPMALARI başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yani cogu aile baskisindan taktigi icin ve cevresinde tum arkadaslari guzel kiyafetlerle instagramda seyma subasi taklidi yaparken o yapamayinca bir d... Mesaja git »
O zaman niye yayinliyor? Fil m mi kalmadi?... Mesaja git »
Konular hakkinda hicbir bilgin yok fikrin de yok... cahil cahil konusuyorsun. Atak helikopteri bile Italyada uretiliyor once arastir sonra konus... Mesaja git »
Ben de gidecegim ama para icin degil , gelecekteki cocuklarimin hayatini kurtarmak , ozgur yasamak , mutlu olmak icin. Artik siyasi polemiklerr de ... Mesaja git »
Arkadaşları

Mertcan.

serkes

devcitybg

m.C.k.

Toprak_80
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
May The Force Be With You
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297