Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
leventen
Gerçek AdLevent ELKIRMIS
Doğum Tarihi6 Aralık ****
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
58 Kuruşa Kahve Dünyasından Sıcak İçecek -Son 9 Gün- başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Siparisi iptal edilenler kitapyurdu ve bukoli'ye görüşlerini bildirsinler derim. Mağduriyetinizi yeterince iyi ifade ederseniz eminim yardımcı olacakl... Mesaja git »
Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
[color=#FF0000][/color] Apple’ın televizyonun geleceği olarak lanse ettiği yeni Apple TV4, yenilenmiş tasarımı, uygulama mağazası,kişisel as... Mesaja git »
Mart 2016'dan beri her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz için teşekkür ederiz! Mart ayı boyunca dilediğiniz bir restoranda Encard'ınızla... Mesaja git »
MİGROS ta sadece 11 Ocak Çarşamba günü tüm moneyler 2 kat fazla başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Burdan çok ekmek yedik, küçük bir katkı da bizden olsun. Kampanya 1 günlük sadece 11 Ocak Çarşamba geçerli. http://img.donanimhaber.com/upfiles... Mesaja git »
Yeni Axess kart başvurusuna 400 tl chip para 31 Temmuz Son başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Şimdi Axess'li olmanın tam zamanı! 31 Temmuz’a kadar ilk kez Axess kredi kartı sahibi olanlar, her ay yapacakları ilk 3 alışverişte %10 chip-... Mesaja git »
N11 100/30 indirim kodu 10 tl başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bu kullanıcıdan alişveriş yapmayi dusunenler icin. http://img.donanimhaber.com/upfiles/499762/7cfbdd0e-49a5-4a8a-b017-52ed4c6b07c6.JPG... Mesaja git »
Dikkat!: Gamesultan yükleme yaptım gelmedi. Game Sultan, Apple Music, Netflix, Digiturk Play, AppStore, Google Play, iTunes, Steam ve Facebook platfo... Mesaja git »
DİGİTURK PLAY 2016-2017 SEZONU İNDİRİM FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Son 4-5 senedir kullanan birisi olarak bende bu fiyatlarla bu sene almayı kesinlikle düşünmüyorum. 1200 kbps yayinin ederi benim nezdimde maksimum 250... Mesaja git »
JOKER'de anneler kulübüne üyeliğe 100/20 çek başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hopi ile birleşmedi maalesef.... Mesaja git »
Yapı Kredi Cüzdan e-ticaret Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Kesinlikle katılıyorum. 2 ay önce almış olduğum hediye kartını hala kullanamadım, sistemleri çok kotu. Musteri hizmetleri de maalesef çok çok kotu. ... Mesaja git »
Arkadaşları

anvil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078