Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakir2
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba kızılay daki yeriniz için iletişim bilgilerini alabilir miyim... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
here maps yükleyip kullanan var mı? zenfone 6 da çalışmdığı söyleniyor... Mesaja git »
30 bine kadar otomatik konusunu başlattı (4 yıl önce)
30k ya kadar otomobil almayı düşünüyorum ilk arabam olacak otomatik vites düşünüyorum ama karar veremedim. satılık araç ilanlarına baktıkça daha çok k... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
1 hafta önce petekler ısınmadığı için servisi çağırdım. servis elemanı kombi filtresini yerinden çıkardı fakat tekrar yerine takmadı. kombi şu anda no... Mesaja git »
Borçlulara büyük af çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
bağkur emeklilik sigortalılık başlangıç tarihine göre değişir 56 yada 58 olabilir, mevcut kanunda doğum borçlanması için doğundan önce ssk lı çalışmış... Mesaja git »
Borçlulara büyük af çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
kanun bahsettikleri gibi çıkarsa belli bir dönemden önce 2 yıldan fazla borcu olanların borcu sistemden silinecek fakat ödemek isterseniz bu dönemleri... Mesaja git »
: ACER ASPIRE 5520G Kullanıcıları Derneği... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
5520 kullanıcıları arasına ben de yeni katıldım fakat bir sorunum var. bilgisayarı aldığımda limpus linux denen os yüklüydü. windows xp yi c ye kurdum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094