Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anelka3939
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
623 tane yumurta kırmışım bugüne kadar, yarısı da 5 km'liktir tahminen, sıfır ya hiç çıkmadı porygon. Geçen sneasel çıktı 5'likten ilk defa. Ama valla... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
10 aydır şu oyunu oynuyorum daha Porygon'un gölgesi bile yok pokedex'imde.... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aynı dert bende de var. İşin enteresanı eğer biri bir manyaklık yapmazsa düşeceğini de zannetmiyorum. Geçenlerde öyle bir manyaklık ben yaptım, Pazar ... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben bu teoriye hak vermekle birlikte şöyle de düşünüyorum. 3000 CP'li pokemonların dolu olduğu bir gym'in en tepesine ya da birkaç aşağısına bu pokemo... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Öncelikle hoş geldin :) Aynen öyle, o yüzden bu hesapları banlamaları ve gym'lerden bu hesapların pokemonlarının indirilmesi gerekiyor. Ama ne hikm... Mesaja git »
Bu ksplongham İstanbul'da her yerde var. İstisnasız her mavi gym'de görebilirsiniz. Demeye çalıştığım şey buydu geçenlerde. Hatta sormuştum banlanan b... Mesaja git »
https://rankedboost.com/pokemon-go/level-up-rewards/ Level atlama ödüllerine buradan bakabilirsin. Gym yükseltmenin formülü, training sırası... Mesaja git »
Her şey bir yana, benim oyundaki bu kapsamda son amacım 35 level olmak. Ordan sonra da level için kasmam artık. Event sayesinde 32'nin sonundan 34'e a... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Aslında bence mantıklı. Çünkü siz bir hizmet satın alıyorsunuz ve hizmet aldığınız yer sizin ödemenizi alıyor ve üyeliğinizi kapatıyor. Yani parayı... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Geçtiğimiz aylarda OLIVERA buraya yazmıştı hesabım banlandı ve bu zamana kadar ödediğim parayı da bana geri gönderdiler diye. Ondan biliyorum yani.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109