Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anelka3939
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oyuna girişte ve bazen de oyun esnasında Error(0) yazıyor mu sizde de? Bu yeni güncellemeden sonra bu uyarı çıkıyor bana. Fake GPS Route açmadığımda d... Mesaja git »
Cevap: Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hayır, ben 6'ya kadar çıktım.... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şurdaki en büyük saçmalık yumurtaları discard edemememiz. 1 tane kırdım allahtan son safhasındaydı, şimdi 7'lik yumurta almam için diğerlerini de kırm... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Buraya kodunu yazan herkesi ben ekledim. Ben de paylaşıyorum: 8851 0519 0681... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam bu bilgiyi nereden aldın? Ben 1 yıldır bu programı kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Bugün de kullanmaya devam ettim, sorun olmadı. Na... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
https://www.eurogamer.net/articles/2018-01-15-pokemon-go-level-rewards-list-level-up-items-max-level Bu linkte her level atladığınızda alacağınız ödü... Mesaja git »
Ben 1 yıl reel oynadım sokaklarda, bana en büyük faydası yürüyüş oldu. Arkadaşlar bu yıl gelir diyorlar da ben önümüzdeki yıl diyorum. Ümidimizi çok k... Mesaja git »
Fazlasıyla yeni arkadaş gelmiş, hoş gelmişler hepsi. Tekrar popüler olacak olmasa da eskisi gibi, biraz biraz canlılık da iyidir. Etkinlik hakkında b... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı dert bende de var. Rare candy'lerimi de kullanmak istemiyorum, bekliyorum ki yumurtadan çıksın. Hele bir de x2 candy verilen bir dönem, çıkarsa ş... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mew'i aldım sonunda. Yakalama süreci çok enteresandı, her türlü kamera açılıyor sorulmuyor açılırken, kayboluyor uçuyor kaçıyor, bir 5 dakika uğraştım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188