Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anelka3939
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Aynı dert bende de var. Rare candy'lerimi de kullanmak istemiyorum, bekliyorum ki yumurtadan çıksın. Hele bir de x2 candy verilen bir dönem, çıkarsa ş... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Mew'i aldım sonunda. Yakalama süreci çok enteresandı, her türlü kamera açılıyor sorulmuyor açılırken, kayboluyor uçuyor kaçıyor, bir 5 dakika uğraştım... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
İnanın hatırlamıyorum, direkt koordinatlara gittim ve başladım raide. Bu arada bu 8 bit saçmalığı ne zaman sona erecek ya? Gözüm bozulacak diye korku... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ExPassTurkey sayfasının attığı lokasyon şansıma tam denk geldi. Ankara'da bir parktaydı, 18 kişi girdik, 100 saniyede devirdik Latias'ı ama alamadım.... Mesaja git »
Fake GPS ile de olsa 8-10 kişiyi nasıl buluyorsunuz belli bir sayfa var mı twitter'da falan haydi giriyoruz 10 dakikaya vb. diyen? Ben efsaneler konus... Mesaja git »
Bu Magikarp ömrümden ömür götürdü. Dün maçı izlerken bir yandan da Kadıköy Beşiktaş Üsküdar sahillerinden Magikarp toplamakla uğraştım. Allahtan son 3... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Evet bu da bir yöntem aslında. 1.seviyelere sağlamlarla girmek. Sonuç olarak yine aynı kapıya çıkıyor. Zaten herkesin acelesi yoktur diye tahmin ediyo... Mesaja git »
Peki şöyle yapsak olur mu? Transfer edeceğimiz gereksiz pokemonlarla raide girelim. 6 pokemon ölünce bizi pokemonları yenileme ekranına atıyor ya, son... Mesaja git »
Bir önceki arkadaşın dediği gibi hem Duskull kaynıyor, hem de diğer hayalet pokemonlardan çok fazla var. Hayalet pokemonu görevine gelenler direkt ola... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Henüz yok. Resmi sitede okudum ben de orada yayınlanmış, ama tarih vermemişler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086