Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anelka3939
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben aşırı derecede oynayamasam da yine de etkinlik fazlasıyla faydalı oldu. 32. levelin sonlarındaydım, 33 oldum, dün de 34.levele geçtim ve 130.000 x... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://twitter.com/agsinho/status/854756802809942016 Utanmadan bir de paylaşıyorlar ya.... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İlk Lapras'ımı dün düşürdüm. Bir tek o gölgesinin bile Pokedex'imde olmadığı allahın cezası Porygon kaldı 1.nesilden. (Legendary&Regional hariç) 13... Mesaja git »
50.000 botun sözde banlandığı vs. söyleniyor, ancak bugün itibarıyla eminim ki tamamen yalan. En azından Türkiye için. Bugün fazla sayıda GYM gezme... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aynen öyle, benim de gördüğüm sanki bizi hiç etkilememiş. Önceki sayfalarda o yüzden sordum banlanan hesaplar GYM'deki pokemonları etkiliyor mu diy... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Yeni Güncelleme 0.61.0 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yumurta önceden mi düşmüştü yoksa etkinlik başlangıcı sonrası mı düşürdünüz?... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Yeni Güncelleme 0.61.0 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yapma ya, baya kötü olmuş cidden. Üzüldüm vallahi. Ama ne yalan söyleyeyim hiç beklemiyordum x2 eventini. Sanırım etkinlik başlatmak için botları şutl... Mesaja git »
Çöpe giden 162 değil, 81 oluyor aslında. 162 kazanacakken 81 kazandım. Dediğiniz gibi sağlık olsun. Benim de kalan 200 civarı evolve var, 32'den be... Mesaja git »
Vay arkadaş daha dün 81 tane evolve yaptım 81.000 xp çöpe gitti Allahtan 200 tane falan duruyor. Canımız sağ olsun... Mesaja git »
Bir şey soracağım, banlanan bot hesaplarının pokemonları gym'lerde durmaya devam ediyor mu? Bununla ilgili bir bilgisi olan kimse var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.161