Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KUKART
Gerçek AdKarahan Kaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çözebilene aşk olsun... başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sorunum kesin ve net olarak düzeldi: öncelikle ilginize teşekkürler en son lamd a sensörlerini temizletmiştim biraz düzelme vardı ama daha fazl... Mesaja git »
Çözebilene aşk olsun... başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
:( bugün yine başladı teklemeye... Mesaja git »
sanırım DÜZELDİ son olarak lamda sensörlerini söktürüp temizletmiştim ondan sonra tek tük kerkinme devam ediyordu hatta arıza lambası yandı gö... Mesaja git »
Vw 1.6 motorlarında rölantide iken motor titremesi. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
İkinci el olmak üzere 2008 Jetta aracım var. Gerek kendi kontrollerim (aracı sürmeden) gerekse yetkili serviste expertizden dolayı herhangi bir sorunu... Mesaja git »
özelden cevapladım kardeş ilgine teşekkür ederim.... Mesaja git »
Lamda sensörlerin izliğinden sonra aracın Al Ver li rolanti sorunu hissedilmiyor rolantideki (sesin dalgalanması sanki kesildi) ses normal ama tekle... Mesaja git »
Alfaromeo 147 m vardı bundan 3 yıl önce aracı çok uygun almıştım bunun nedeni araçta alt takım adına herşey bitik ti bunu bilerek aldım yaptığım mas... Mesaja git »
kusra bakma satma ile ilgili msjlar biraz canımı sıkıyor sonuçta ben bu aracın sahibiyim aracımın tek bir sorunu var ama bulunana kadar geçen sürede... Mesaja git »
saol ya çok düşüncelisin! bu arabanın sahibiyim; düşdüğüm durumdan dolayı kendini rahatsız hissetmenden etkilendim, benim yerime koymana gerek yok k... Mesaja git »
öncelikle teşekkürler yukarda paylaştığım resim araç park halinde çalışmazken kontak açıkken çekilmiş yani EPC ile ilgili bir arıza vermiyor aracı... Mesaja git »
Arkadaşları

mec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
KUKART
Hakkında
siemens sx one black & white

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109