Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
senmuhammet
Gerçek AdM Ş
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 265
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Elimdeki Samsung seti(NX30, NX mini(siyah)+9-27mm, NX300(siyah), NX300(kısmi arızalı), 18-55mm f3.5-5.6 lens, 30mmf2.0 lens, yedek piller, çanta) parç... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (bir ay önce)
Fujifilm X100 - Efsane Sokak Makinesi- APSC Hala da severek kullandığım makinem makine fazlalığında satılıktır. 35mm ff karşılığı elimde 2 seçenek dah... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
NX3000+16-50 daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana. 16-50 lens bence 18-55 ten daha iyi. Hem açı, hem performans, hem kompaklık olarak. NX3000 de har... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tahminimce jpeg motorundan ve shutter lag den rahatsız oluyorsunuz. Fujifilm ve Olympus platformlarını öneririm. Bütçeye ve lens tercihlerinize göre k... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sony i de crop çarpanıyla(1.5) çarpmanız lazım full frame karşılığı için. Yani Sony 35mmf1.8x1.5 ile Olympus 25mmf1.8x2 açı olarak birbirine yakın olu... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar takasla aşağıdaki lenslerden almak istiyorum. Tekliflerinizi ürün durumuyla(temizlik, garanti, kutu vs.) ilgili PM den atarsanız sevinirim.... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Set olarak sıfır aldığım Nx1+16-50 f2.0-2.8 in sıfır durumdaki battery gripini(bataryasız) uyun fiyata satıyorum, ilgilenen arkadaşların pm ile ulaşma... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ağır topumu sahaya süreyim mi, ne dersiniz:)? Sıfır 16-50 f2.0-2.8.... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar öncelikli takas(farklı sistemlerde gövde ve lensler mevcut) olmak üzere, takas olmazsa nakit Samsung 85mm, 12-24mm, 30mm, 16-50mm pz lens a... Mesaja git »
''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α'' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Fotoğrafa olan ilgi ve merakımı bir adım daha ileri götürerek CANON S5 ile başladığım yolculuğa SONY ALFA 100 ile devam etmeye karar verdim. Forumda... Mesaja git »
Arkadaşları

bytepire

fatihx

technician77

canerasik

opeth20

mrfrk88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Satış yaptıklarım: freelyman_1980(Samsung nx500 30 mm f2.0), connectpeople(Samsung 16-50 PZ lens), ilhan_fcb(Samsung 45 mm f1.8 lens), coppermine(Samsung 30 mm f2.0 lens), brsyls(Huawei tel), souverng(Asus tablet), Ensar1367(Samsung Tab), SoNKale(ipad Mini), mrfrk88(Huawei X5) technician77(WD Live), ugur2005(HTC Touch2), opeth20(SONY PS3 Slim), 654three2(SONY PS3 Slim), isma_yil(Benq Notebook), akin9934(Kablosuz Modem), dolez(Kablolu Modem), Arbitrary(Home theatre), bazoookaaa(5.1 hoparlör), baracus(notebook cpu), MENEME2002(notebook anakart)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.234