Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
senmuhammet
Gerçek AdM Ş
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 265
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
12-40 a kimse kötü demiyor zaten/denebilmesi de zor. Sonuçta daha iyi bir zoom yok sistemde, bu gerçek. Ama çok kaliteli primelar da var. Ve kişi terc... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
sadece 2.8 değil 1.8 de bile daha iyi gözüküyor, testlere göre.... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben zoom kullanamıyorum, kullansam da mesela 12-40 ı ya 12 de ya 40 ta kullanıyorum(o da tam istediğim sığ alan derinliğini haliyle veremiyor). O yüzd... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
A7R3 tanıtıldı, D850 ile aynı fiyata. Sony deki eksikliklerin hemen hemen hepsi kapatıldı. 5.5 stop IS(videodada etkin), Pixel shift, uzun batarya(2.2... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
12-32 ve 14-45 hiç kullanmadım(normalde istisna haricinde kit lens pek kullanmam). Ama Panasonic 14-42 ii yi sunduklarına göre önerebilirim. Kompak(en... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Bir arkadaşımız istemişti ve mantıklı olacağınız düşünerek bu konuyu açtım. Kulübümüzün ismi SONY AYNASIZLAR'dır. İmza yapmak isteyenler yapabilir... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Elimdeki Samsung seti(NX30, NX mini(siyah)+9-27mm, NX300(siyah), NX300(kısmi arızalı), 18-55mm f3.5-5.6 lens, 30mmf2.0 lens, yedek piller, çanta) parç... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (4 ay önce)
Fujifilm X100 - Efsane Sokak Makinesi- APSC Hala da severek kullandığım makinem makine fazlalığında satılıktır. 35mm ff karşılığı elimde 2 seçenek dah... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
NX3000+16-50 daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana. 16-50 lens bence 18-55 ten daha iyi. Hem açı, hem performans, hem kompaklık olarak. NX3000 de har... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Tahminimce jpeg motorundan ve shutter lag den rahatsız oluyorsunuz. Fujifilm ve Olympus platformlarını öneririm. Bütçeye ve lens tercihlerinize göre k... Mesaja git »
Arkadaşları

bytepire

fatihx

technician77

canerasik

opeth20

mrfrk88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Satış yaptıklarım: freelyman_1980(Samsung nx500 30 mm f2.0), connectpeople(Samsung 16-50 PZ lens), ilhan_fcb(Samsung 45 mm f1.8 lens), coppermine(Samsung 30 mm f2.0 lens), brsyls(Huawei tel), souverng(Asus tablet), Ensar1367(Samsung Tab), SoNKale(ipad Mini), mrfrk88(Huawei X5) technician77(WD Live), ugur2005(HTC Touch2), opeth20(SONY PS3 Slim), 654three2(SONY PS3 Slim), isma_yil(Benq Notebook), akin9934(Kablosuz Modem), dolez(Kablolu Modem), Arbitrary(Home theatre), bazoookaaa(5.1 hoparlör), baracus(notebook cpu), MENEME2002(notebook anakart)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109