Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
senmuhammet
Gerçek AdM Ş
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 265
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ken Rocwell İncelemesi: İki alıntı ekliyorum: Dollar-for-dollar, the Sony A7 III is the world's best full-frame mirrorless camera ever created. T... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Sensör dinamik aralık olarak A7R2 den daha iyi duruyor, hatta A7R3 e denk(iso 640 kadar A7R3 az önde, sonrasında A7iii) İlave bilgi Dpreview A7... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Sony A7iii Türkiye fiyatları belli olmuş. Body: 10999 TL, Body+28-70=11999 TL... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Makine jpeg kalite ayarlarını Fine(F) getirin(default M), muhtemelen uygulama ile telefona atıyorsunuz. uygulama default ayarları da hızlı atmak için ... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı fikirdeyim. Otofokusu A7R3 ten değil daha da başarılı A9 dan alınma, ki A7R3 A7R2 den de çok iyi otofokus(özellikle eye AF). Sınıfının en iyi pil... Mesaja git »
SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben AA filtrenin olmayacağını düşünüyorum, bugüne kadar BSI sensörlerine koymadı çünkü. A7/ii deki sensör dizaynı çok eskiydi ve o zaman SW olarak moi... Mesaja git »
Makineye bir bütün olarak baktığımda bence en iyi F/P ürünü full frame makine A7 iii. A7 iii ün sensörü tamamen farklı(A7 ve A7ii aynıydı, iii farklı)... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
12-40 a kimse kötü demiyor zaten/denebilmesi de zor. Sonuçta daha iyi bir zoom yok sistemde, bu gerçek. Ama çok kaliteli primelar da var. Ve kişi terc... Mesaja git »
Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
sadece 2.8 değil 1.8 de bile daha iyi gözüküyor, testlere göre.... Mesaja git »
Ben zoom kullanamıyorum, kullansam da mesela 12-40 ı ya 12 de ya 40 ta kullanıyorum(o da tam istediğim sığ alan derinliğini haliyle veremiyor). O yüzd... Mesaja git »
Arkadaşları

bytepire

fatihx

technician77

canerasik

opeth20

mrfrk88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105