Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sss66
Gerçek Ad 
MeslekÖğretmen
KonumAydın,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avea Ailece Tarifesi(3000dk+Sınırsız sms+6gb=60TL)Her kişi +5TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ben de bir yıldır bu tarifedeyim. Lanet şebeke çekmiyor. Kaç defa bana ulaşamadılar, kaç defa konuşurken karşımdakinin dediklerini anlayamadım. Ucuz d... Mesaja git »
2 Günlük Orjinal Joyetech Ego One VT ve Likit başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Tamam o zaman 100 tlye satılan yerin linkini paylaşın ben 50 Tl olarak güncelleyeceğim. Ben de keyfi bir fiyat yazmadım. İkimizden birinin yanlışı ... Mesaja git »
2 Günlük Orjinal Joyetech Ego One VT ve Likit başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Evet 50 tl'ye bile var ama bu modeli Türkiye'de 250-300 Tl arası bulursunuz. Nedeni de satışının yasak olması ve gümrükte alıkoyma ihtimalinin bulun... Mesaja git »
Silinsin.... Mesaja git »
Oldukça uygun kasko için teşekkürler.... Mesaja git »
Aierties Air5650 Vdsl2 Modem (TTNet) Satıldı konusunu başlattı (3 yıl önce)
Forumdan ubulgan isimli üyeye satılmıştır.... Mesaja git »
Samsung TV Kamera VG-Stc3000 konusunu başlattı (3 yıl önce)
Sıfır gibi, jelatini üzerinde duruyor. 3-4 ay skype için kullandım, sonra sıkıldığım için kaldırdım :). Kutusu, kullanım kılavuzu mevcut, fatura kay... Mesaja git »
2008 Aktivasyonlu D-Smart Satılık veya Takaslık Fiyat düştü! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhaba, 2008 aktivasyonlu, çalışır durumda, herhangi bir aboneliği vs. bulunmayan Sunny marka D-Smart cihazını satıyorum. Cihazı 3 yıldır kullan... Mesaja git »
Merhaba, 2008 aktivasyonlu, çalışır durumda, herhangi bir aboneliği vs. bulunmayan Sunny marka D-Smart cihazını satıyorum. Cihazı 3 yıldır kullan... Mesaja git »
2008 Aktivasyonlu D-Smart Satılık veya Takaslık Fiyat düştü! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhaba, 2008 aktivasyonlu, çalışır durumda, herhangi bir aboneliği vs. bulunmayan Sunny marka D-Smart cihazını satıyorum. Cihazı 3 yıldır kullanm... Mesaja git »
Arkadaşları

okis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094