Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bestnewyorker
Gerçek AdMUSTAFA ANIL
Doğum Tarihi31 Mayıs 1970
MeslekÖĞRETMEN
İlgi AlanlarıBİLGİSAYAR,TEKNOLOJİ,ARABALAR, MOTORSİKLET ,FOTOĞRAF,DOĞA,UZAY
KonumKahramanmaraş,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 1012
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARANIYOR, LG KG370 TUŞLU TELEFON konusunu başlattı (9 gün önce)
MERABALAR.. BANA LG KG 370 MODEL ARIZALI VEYA SAĞLAM TELEFON LAZIM.. ELİNİZDE VARSA ÖZELDEN YAZIN LÜTFEN.. VEYA WHATSAPP İLE.. MUSTAFA ANIL 0532 212 8... Mesaja git »
LG KG370 HEM UCUZ(95 YTL) HEM KAPAKLI HEM ŞIK HEM DE RADYOLU :) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
konu hortlamış olmasın ama bu telefonun arka kapağı lazım bana :)) pil kapağı yani.. elinde olup da vermek, satmak isteyenler beni arasınlar lütfen.. ... Mesaja git »
SATILIK...SIFIR KADAR TEMİZ LOGİTECH Z2300 konusunu başlattı (27 gün önce)
DÜNYANIN EN TEMİZİ SIFIRDAN FARKSIZ HİC KULLANMADIM.. YILLARCA KAPALI YERDE ÇARŞAFA SARILI BEKLEDİ FIRSATIM OLMUYOR TADINI ÇIKARMAYA FULL SORUNSUZ... Mesaja git »
★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ FİYATI 1500 TL OLDU! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gm 9 pro Eylül ayında 2650 tl ye satın aldım.. altın renk.. ama baska markalarin altin rengine hic benzemiyor hoşuma gitti.. telefon sorunsuz, hızlı c... Mesaja git »
2.EL UYGUN FİYATLI ÇEŞİT ÇEŞİT TELEFONLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, İlandaki ürünler dönüşüm kampanyası ile Turkcell'e verilen ürünlerdir. Hepsini ihale ile aldık bizzat kendimiz tek tek deneyi... Mesaja git »
PHILIPS 191EW 19 inc monitör 100TL ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aldım... Mesaja git »
SATILDI HP W2072A MONİTÖR (UYGUN Fiyatlı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
MERABALAR . HERHANGİ BİR HATASI KUSURU , ÖLÜ PİKSELİ VS YOKSA YARİN 150 TL EFT YAPAYIM..SELAMLAR... Mesaja git »
SAMSUNG 2333-SW 1080P LCD MONİTÖR DVI+VGA 200TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
MERABALAR FARUK BEY.. HERHANGİ BİR HATASI KUSURU , ÖLÜ PİKSELİ VS YOKSA YARİN 180 TL EFT YAPAYIM..SELAMLAR... Mesaja git »
ARKADAŞLAR KONU KAPANMIŞTIR.. SATILMIŞTIR..... Mesaja git »
03 KASIM 2018 GÜNÜ, DİGİTÜRK PLAY ÜZERİNDEN GALATASARAY-FENERBAHÇE DERBİSİNİ İZLEMİYORUM ARKADAŞLAR.. İZLEME HAKKINI 75 TL KARŞILIĞI SATIYORUM.. HD ... Mesaja git »
Arkadaşları

mec

goflaz

HHHMMM

CAMIZBOND

İstanbul Bilişim

ugurayranci

manivela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109