Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Khan Ayaz
Gerçek AdKaan Ayaz
Doğum Tarihi19 Ağustos 1992
KonumYalova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır SDD' ye CD / Flash Belleksiz Windows Nasıl Kurulur mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam olay orda zaten köyde yaşadığını düşün external optik sürücü, flash bellek falan yok elinde. Win7 ve 10 iso var. internetin var bide kargodan ge... Mesaja git »
PC nin Optik sürücüsü yok. Elimde şuan flash bellekte yok. Temiz içinde Windows olmayan yeni ssd var kullanacağım. SSD yi partition bölüp, Win kurulum... Mesaja git »
Yarım Ekran Görünen Mavi Ekran ? konusunu başlattı (9 ay önce)
Herkese merhaba. Bi mavi ekran sorunum var ancak ekranda sebep detayı yazan yer görünmüyor ve QR kod da yarım çıkıyor. Windowsta sorun yok. Çözünürlük... Mesaja git »
satılık g skill 16gb 3200 rgb başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ben şahsen anakart arayışında iken destek listesinde tam model geçiyor mu bakıyorum ve tam saat hızlarına çıkartabilecek mi anakart diye vs. araştırar... Mesaja git »
"ALINIK" 960 Evo 250GB konusunu başlattı (10 ay önce)
İSTANBUL ELDEN İLK TERCİHİM. REFERANS DURUMUNA GÖRE DİĞER İLLERDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.... Mesaja git »
satılık g skill 16gb 3200 rgb başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bende tam kod için beklemedeyim.... Mesaja git »
Çok Yakında İlk Kez Bir Kara Deliğe Ait Görüntüye Ulaşacağız! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Youtube'da Popüler Bilim TV kanalını takip etmenizi tavsiye ederim. Çok başarılı bir arkadaş sağolsun.... Mesaja git »
Eve hırsız girdi. Her seyi aldi. Sonra serbest bırakıldı. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kanunlar için uzun zamandır şeriat için böyle alt taban hazırladıklarını düşünmeye başladım.... Mesaja git »
Gta5 cekilisi(Çekiliş yapıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Suriyeli meselesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Birde bunların yanınızdaki bacınıza, eşinize vs. kadın görmemiş gibi kitlenmeleri üstüne bunlardan birinin suratını dağıttığınızda kendi başınızın bel... Mesaja git »
Arkadaşları

barabum

JaSoN_

mehmet328

Stay Away From Me
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Notebook
MSI GL72-6QF

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109