Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kepler05
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sony Türkiye kur olaylarından kafayı yemiş heralde need for speed delux 59 TL paket alırsan need for speed rivals la birlikte 53 TL.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Valla çok değişik işler oldu bu hafta bende. Önce Neymar çıktı geçen hafta şansa takım zaten iyidi her maç yeniyordum divison 3 yükseldim dedim bu nas... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Acayip momentum yedim. Geçen hafta 850 puana çıktım. Bu hafta maç kazanamiyorum 750 puana düştüm. İyi kadroyla çıktığım her maçı kaybettim.:) Sonra gi... Mesaja git »
Katılıyorum... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya arkadaşlar bu pes legue oynuyorum 18 puan yapıyorum sonra benim takım yavaşlıyor hile mı yapiyolar ne oluyor bı turlu 20 puani asmadi... Mesaja git »
Tabelaları Türkçeleştirme olayı vardı bı ara ona karşı misiniz ahali. Oyunları şu an baya geniş bir yaş aralığı oynuyor. En çok oynayanlar ise gençler... Mesaja git »
Bende dilekçeyi biraz değiştirerek kültür ve turizm bakanlığına yolladım. Oyunlar Türkçe olsa İngilizce oynamak isteyenlerin üzülmesine gerek yok on... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Division alınır mı? Oynayan arkadaşlar ne düşünüyorlar bu konuda?... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Nisan Açıklandı: Mad Max & Trackmania Turbo) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Destiny 2 verip ek paketleri parayla alın gibi bı durum olabilir. Olmayabilir de.:)... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun devam etti. Game pad bağlantısı gitti sadece.??... Mesaja git »
Arkadaşları

Rabellion
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203