Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kepler05
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aldık bakalım ne olacak.??... Mesaja git »
60 inch TV duvara asma. konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar araştırdım ama pek bilgi bulamadım. 60" ve üstü tvyi duvara monte eden var mı? Varsa hangi aparatları önerirsiniz? Duvarın dayanmasında sık... Mesaja git »
Psn plus ile verilen oyunlarin iyileşmesinin sebebi xone x olabilir. O açıklandıktan sonra daha iyi oyun vermeye başladılar. Rekabet iyidir.... Mesaja git »
XİGMATEK GAİA 2 CPU SOĞUTUCU 50TL konusunu başlattı (5 ay önce)
XİGMATEK GAİA 2 CPU SOĞUTUCU... Mesaja git »
Adolf Hitler bence kötü biri değil başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar şöyle bir kitap var. "Todd Strasser-Dalga" Artık Yahudi kitabımı değil mi bilmiyorum. Ama bu konular tartışılırken yazılanları okuduğumda ... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar turknet nasıl bir firma böyle, tebrik ve teşekkür ediyorum kendilerini. Kotayı talep olmadan 250 GB a çıkarmışlar, bu nasıl iş anlamadim. B... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar plus var bende, bu indirimli plus da ödemeye kadar geldi, tereddut ettim. Önceki indirimlerde indirimli plus kullanılamaz diyordu ancak şim... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İndirim falan yok arkadaşlar.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Olay şu oyun istemezse gol atamazsin. Uyuz bir oyun bu.... Mesaja git »
Turknette herkes 59.9 ödüyor ancak akn sonrası farklı hızlara düşüyor buna bir düzenleme gelecek mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094