Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kepler05
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutuya, Kotaya HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Battlebornda fiyat hatası olabilir final fantasy de de olmuştu ben de aldım battleborn ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutuya, Kotaya HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar destiny de taking king var bende rise of iron almalı yoksa collection olarak mı almali?... Mesaja git »
Pes 2017 ps4 online grup, turnuva başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Nick: hknckm... Mesaja git »
Dnm... Mesaja git »
Project Scorpio'nun Teknik Özellikleri Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bence bu scorpio baya iyi oldu. Psnde çöpler azalacak.??... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
valla hepsini harcadım aynen hep beyaz top geldi. bir daha olursa artık o zaman yapmam. ama 75lik adamlarla ronaldoyu kesiyorum o da güzel.:)... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler bu oyunda anlaşılmaz olaylar var. Hediye 100000 verdi çıkan bütün oyuncular beyaz top. Klasman 9a yukseldim kendi kendime dedim ki bu klasmanı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutuya, Kotaya HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar 175 TL ye 35 TL için mail falan geliyor mu? Plus üyelik aldım bir de uncharted 4 geçerli mı? Order 1888 oyunu film gibi bence gayet güzel... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Silinebilir... Mesaja git »
The Legend of Zelda: Breath of the Wild İnceleme Puanları [98/100] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Açıkcası çok fazla detay bulunabilir bu zelda oyunları hakkında ancak ilk aklıma gelen şu oldu; zelda ocerina of time da sandıklar vardı açılınca ite... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094