Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kepler05
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyun devam etti. Game pad bağlantısı gitti sadece.??... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar garip bişey oldu. Maç 1-1 giderken 90. Dakikada kaleciyle karşı karşıyayım gamepad şarj bitti diye bağlantı kesildi dedi. İlk defa böyle bi... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar bu antronerler gpyle nasıl alınıyor klasmana göre mi? Mesela zidan klopp falan GP yazan yerde kilit oluyor bende.... Mesaja git »
Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Güzel bı turnuva olur umarım. 1- Real Madrid 2- Manchester United 3- Bayern Münih 4- Paris sen jermen... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Şubat Açıklandı: Knack - Rime ) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bu bir itiraftir. Knack i satın almıştım. 15 TL mı neydi İndirimde deyip almıştım. Şimdi bende knack 2 yi bedava verecekleri günü bekliyor... Mesaja git »
tbmm'de reddedilen önergeler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya arkadaş bu muhalefette kafa yok gerçekten videoyu baştan sona izledim, yorumların da bazılarını okudum. Boş keseden sallayan çok maşallah. Adam... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar her yıl olduğu gibi, PES fanlarının günü geldi çattı, KONAMI PES 2018'in ilk ekran görüntülerini yayımladı. İlk Video: Yorumları... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Enparadan 10 TL yükledim psne 10,11 TL geçmiş normalde böyle bişey olmuyor du acaba bu vergiyle mi alakali?... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benide yazarmisin id:hknckm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188