Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cimbom38
Gerçek AdMetinay ÖRTEN
Doğum Tarihi18 Ocak ****
MeslekZiraat Mühendisi
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 222
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kayseride kullanan varmı... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Alo paket 250 dk 24 mbps 75 gb akk taahhütüm 07.11.2017 tarihinde bitti.08.11.2017 tarihli hem net hem telefon için nakil formu doldurup turk nete gö... Mesaja git »
Xıaomi Mibox 2 (3rd Generation) android media player cihazımı satmak istiyorum. 2 gb ram ve 4 gb romludur. Uygulama bölümleri ingilizce diğer bölümler... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam forumda verdiğim modem resminden anladığım ve sizinde söylediğiniz kadarı ile bağlantım adsl değil vdsl 2 sanırım.Sadece hızı 24 mbps ye sınırla... Mesaja git »
Hocam resim büyük olduğu için mi sildiniz?Paintten resim büyüklüğü kaç olursa forumda daha küçük gözükür. Resmi paintten küçülttüm yeterlimi?... Mesaja git »
Hızını neden 24e sabitlemisler anlamadım, müşteri hizmetleri onu 35 yapacak sadece.. Onu bilemiyorum Hocam. Paket değişikliğidir doğrudur hocam ben te... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar 24 mbps ttnet 75 akk li paketimin taahhütüm bitince akk den kurtulmak/turkneti denemek için turk nete nakil oldum.16 mbps adsl bağl... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Usb çokayıcı takılı google cromede kumnda ile kullanınca klavye çıkıyor kablosuz maus takınca klavye kayboluyor aç kapa gibi ayar varmı... Mesaja git »
ALINIK 2.EL TEMİZ 15,6 İN VE ÜZERİ NOTEBOOK ARIYORUM. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cevapladım hocam tşkler.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
24 mbps ttnnet fiber 75 gb akk kullanıyorum.Eski oturduğum evde 75 akk dolmadan sürekli 23-24 mbps arasında kullanabiliyordum.Akk sonrası 8 mbps dü... Mesaja git »
Arkadaşları

oguzhant

CHERKESFURKAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI/TP-Link TL-WN722N
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:22:45
Yorum
Kurulumu yaptım sorunsuz çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: SATILDI/22" Samsung Full HD TD390 Tv Monitör Full HD
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:21:43
Yorum
Ürün sağlam ve zamanında geldi güvenilir satıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109