Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cimbom38
Gerçek AdMetinay ÖRTEN
Doğum Tarihi18 Ocak ****
MeslekZiraat Mühendisi
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 200
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2.el temiz, bütün kablo aksesuarı olmak kaydıyla Amazon Fire Tv Stick veya ZİDOO X9S, X8 almak istiyorum. Satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir. İla... Mesaja git »
DENİZ GÜLER İSİMLİ ŞAHSA DİKKAT DOLANDIRICI konusunu başlattı (9 gün önce)
Durumu Sahibinden com yetklilerine telefonla bildirdim. Sahibinden com da tv vs satıyor. HESAP BİLGİLERİ Alıcı banka 00062 TÜRKİYE GARANTİ... Mesaja git »
2.el Amazon Fire Stick almak istiyorum.Satmak isteyen arkadaş pm atabilir.... Mesaja git »
2.el Zidoo X9S veya X8 almak istiyorum.Satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.... Mesaja git »
Zidoo x9s i yurtiçi garantili nerden alabilirim?... Mesaja git »
VU+ ZERO HD BEYAZ RENK UYDU ALICISI SATLIK 310 TL konusunu başlattı (18 gün önce)
2.ci oda için Next 2000HD Minix İnternet Machina veya Korax vipbox HD,Korax ip plus hdv2 Mini hd cihaz arıyorum. Sıfır fiyatları belli kutulu,garant... Mesaja git »
SATILMIŞTIR/KORAX VİPBOX HD UYDU ALICISI GARANTİLİ SATLIK 150 TL başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
CİHAZ SATILMIŞTIR.... Mesaja git »
CİHAZ SATILMIŞTIR. Cihaz gayet temiz durumdadır. Alacak arkadaşa cihaz+kumanda+alıcı göz+hdmı kablo kutusuna konarak gönderilecektir. Faturası yo... Mesaja git »
Oturma odamda Phlips 42 inç 4307 k dahili uydu alıcılı led tv kullanıyorum.Görüntü kalitesi kendi uydu alıcısında harika. Sanırım kullanılan panelden.... Mesaja git »
DENİZ GÜLER İSİMLİ ŞAHSA DİKKAT DOLANDIRICI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Durumu Sahibinden com yetklilerine telefonla bildirdim. Sahibinden com da tv vs satıyor. HESAP BİLGİLERİ Alıcı banka 00062 TÜRKİYE GARANTİ BA... Mesaja git »
Arkadaşları

oguzhant

CHERKESFURKAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI/TP-Link TL-WN722N
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:22:45
Yorum
Kurulumu yaptım sorunsuz çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: SATILDI/22" Samsung Full HD TD390 Tv Monitör Full HD
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:21:43
Yorum
Ürün sağlam ve zamanında geldi güvenilir satıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.192