Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cimbom38
Gerçek AdMetinay ÖRTEN
Doğum Tarihi18 Ocak ****
MeslekZiraat Mühendisi
KonumKayseri,Kocasinan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 225
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Miu 4 kullanıyorum .9 sürümü yüklemeyi düşünüyorum.8 göre artıları nelerdir?Yükleyen arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi?Çift tıklama özelliği geldimi ... Mesaja git »
Teşekkürler.Kullandığım notebook ve evdeki bütün telefonlar wifiden bağlanıyor.Bulabilirsem 2.el 5760 alayım.... Mesaja git »
2 aydır turkneti Ttnetin modemini kullanıyordum.Hattımda yapılan kontroller neticesinde hızım düşürülerek sabitlendi.Sinyalimde en iyi duruma getirild... Mesaja git »
AIRTIES AIR 5760 --- 5650 ---5444TT VDSL ADSL TORRENT MODEMLER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
AIR 5760 4 PORTLU 1600 MBPS KABLOSUZ USB HOST TORRENT VDSL ADSL MODEM MODEM ADAPTOR SEKILDE TL--- 1.5 YIL ... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İptal ettiridiğim üyeliğimle ilgili faturamdaki yanlışlık bu kanal yardımıyla çözüldü,TurkNetDestek nickli arkadaşa teşekkür ederim.... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Eski üyeliğimdeki faturamdaki uyumsuzluk düzeldi.16.01.2018 tarihinde hesabıma iade yapıldı. İlgilenen TurkNetDestek nickli arkadaşa ve Turknete teş... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mh lerinden bir kaç gün önce telefonla aradılar ama herhangi bir düzelme olmadı.... Mesaja git »
VU + ZERO VEYA VU+ SOLO SE ALMAK İSTİYORUM. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tşk ler vu+duo düşünmüyorum.... Mesaja git »
Kapatırdım, Hala Fatura Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Eşime ait yeni üyeliğim için Aralık ve Ocak 2018 faturaları da geldi onları sorunsuz ödedim.Kendime ait iptale kadar olan kısmı faturayıda ödedim.Sa... Mesaja git »
Kapatırdım, Hala Fatura Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Turknet online hizmetlerden destek kaydı da açtım.İptal sonrası Aralık 2017 fatura mailime geldi ama ne online hizmetlerde ve ne de bankadan borç sorg... Mesaja git »
Arkadaşları

oguzhant

CHERKESFURKAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI/TP-Link TL-WN722N
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:22:45
Yorum
Kurulumu yaptım sorunsuz çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: SATILDI/22" Samsung Full HD TD390 Tv Monitör Full HD
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:21:43
Yorum
Ürün sağlam ve zamanında geldi güvenilir satıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109