Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cimbom38
Gerçek AdMetinay ÖRTEN
Doğum Tarihi18 Ocak ****
MeslekZiraat Mühendisi
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 219
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar cihazlarınızı stabil android 7 çıkana kadar beta android 7 yüklemeyin. Android 7 yüklü Mibox 3 açılınca bir süre sonra güncelleme var diyer... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mibox 3 cihaza aldığım arkadaş android 7 beta yüklemiş 6 gibi stabil değil. 6 ya dönmek için dosya yayınlanmış link verebilecek arkadaş varmı? Yeni ci... Mesaja git »
Xiaomi MiBox 3 : Model: MDZ-16-AB 18.07.2017 Tarihinde Hepsiburada'dan alınma faturalı 18.07.2019 tarihine kadar garantili,kutu içeriği tam cih... Mesaja git »
SATILMIŞTIR/APPLE TV 4 32 GB GARANTİLİ SATLIK konusunu başlattı (16 gün önce)
CİHAZ FORUM DIŞI SATILMIŞTIR.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Global cihazı yurtiçi veya yurtdışından yakında alan arkadaşlara cihaz android 6.0 ile mi yoksa 7 ile mi geliyor.6 dan 7 ye güncelleme gelince otomati... Mesaja git »
Keşke benimde olsa(şaka) Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Nvidia shield kullanmadım.Fiyatı uygun olsa onu da alıp bir süre kullanacağım.Bir kaç saatliğine arkadaşımdan alıp apple tv 4 kullandım.Gerçekten gör... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mibox-2-3rd-generation-smart-tv-android-media-player-satlik-170tl--128692946 cihazım satlıktır. Almak isteyen ar... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bir çok android box kullandım.Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 ve fire tv stickin görüntüsü diğer android cihazlara göre daha doğal ve güzel gel... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
H96 yı kullanma imkanım olmadı. Şu an Miboxu kullanıyorum görüntüsü güzel hızlı bir cihaz tavsiye ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

oguzhant

CHERKESFURKAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI/TP-Link TL-WN722N
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:22:45
Yorum
Kurulumu yaptım sorunsuz çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: SATILDI/22" Samsung Full HD TD390 Tv Monitör Full HD
Alıcı: cixjoseph
Tarih: 2 Temmuz 2015; 4:21:43
Yorum
Ürün sağlam ve zamanında geldi güvenilir satıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125