Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
simonil
Gerçek AdKemal Yay
Doğum Tarihi3 Şubat ****
MeslekKimyager
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 34 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony mdr as 400 ex spor kulaklığı 59 tl başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kargo nasıl bedava oluyor.... Mesaja git »
Ttec bt532 pembe bluetooth kulaklık 29 tl başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Çocuk için kablolu kulaklık arıyorum. 3 erkek, 1 kız çocuk için karne hediyesi alıcam. Sesi çok yüksek olmayan, kablolu, boyutları ve fiyatı uygun b... Mesaja git »
Doğalgaz "Abonelik Bağlantı Bedelini"ni kiracı mı öder? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende ev sahibi olarak merak ediyorum. Cuma günü igdasa gidicem galiba.... Mesaja git »
Merhaba. 1197 liralık cep telefonu alıcam. Bana kaça mal olur? Ayrıca işlemleri tarif edebilir misin?... Mesaja git »
N11 1500/120 veya 1200/100 çek 40 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1200'e 100 kaldı mı? Ücret son ne olur? Para transferi nasıl yapılır? Hesap bana mı kalıyor?... Mesaja git »
En Uygun Konut Kredisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kredi ayrıntısı verebilir misiniz? Kaç ay? Aylık taksitler ne kadar gibi?... Mesaja git »
Merhaba, Çek satıldı mı acaba?... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba, Bu cihaza USB takıyorum ama görmüyor. Program ile yapabilen var mı?... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kodu forum dışı bir arkadaş için kullandık.... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bizde Turkcell'den sıfır alıcaz zaten. Puan muan uğraşmadan. Fiyat konusunda yorum alalım istedik. Zaten arkadaşlar fiyat icin iyi demişler. Değerlend... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125