Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ed Vedder
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kesinlikle macbook air'i öneririm. Ekranı retina değil ama o fiyat aralığındaki herhangi bir windows laptoptan iyi.... Mesaja git »
Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bence kullanılmamalı. Keyfini bozar. Dışına kılıf takılması yeterli.... Mesaja git »
*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben spigen ultra hybrid 2 kullanıyorum. Şeffaf modeli. Biraz kalın ama çok iyi koruyor. Tavsiye ederim.... Mesaja git »
1000 TL'ye kadar telefon önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Lenovo Moto G4.... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi AirPods siparişi verenler, sipariş verip bekleyenler ve kullananların ürün hakkındaki yorumlarını alab... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dursun Özbek denen adam her zamanki gibi taraftarları umutlandıracak haberleri medyaya pompalıyor gibime geliyor. Gomis, Clichy falan alamaz bunlar... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Galatasaray'ın 2017/2018 sezonu, yaz ve kış dönemi transfer haberleri, dedikoduları ve temennileri başta olmak üzere diğer tüm tartışmaların payla... Mesaja git »
iPhone 7'de hangi renk seçersiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gold veya kırmızı.... Mesaja git »
Macbook Air Alıcam Sorularım Var? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yaklaşık bir senedir kullanıyorum. 1- Hiç böyle bir şey yaşamadım. 20 sekme falan açıyorum. 2- Böyle saçma bir şey olabilir mi ? 1000 şarjdan sonr... Mesaja git »
OnBellek Temizleme iOs 10.2.1 [JB'siz] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yukarda belirtildiği gibi Ios 10.3'te bu yöntem işe yaramıyor. Yeni bir yol bulan var mı arkadaşlar ? Facebook, messenger, instagram vb. uygul... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Milli Takımlar
İtalya

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078