Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ed Vedder
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Temiz kurulum vs normal update. Hurafe mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Net şekilde hurafe.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
"Uyandırmak için kaldır" özelliği şarjı çok etkiliyor mu sizce.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu özelliği kaldırmışlar maalesef.... Mesaja git »
Face ID’nin çalışmamasının sebebi belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Teşekkürler.... Mesaja git »
Face ID’nin çalışmamasının sebebi belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam iphonedo'nun Face ID ile ilgili konuştuğu link var mı ? Ben bulamadım da.... Mesaja git »
Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kesinlikle macbook air'i öneririm. Ekranı retina değil ama o fiyat aralığındaki herhangi bir windows laptoptan iyi.... Mesaja git »
Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence kullanılmamalı. Keyfini bozar. Dışına kılıf takılması yeterli.... Mesaja git »
*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben spigen ultra hybrid 2 kullanıyorum. Şeffaf modeli. Biraz kalın ama çok iyi koruyor. Tavsiye ederim.... Mesaja git »
1000 TL'ye kadar telefon önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Lenovo Moto G4.... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi AirPods siparişi verenler, sipariş verip bekleyenler ve kullananların ürün hakkındaki yorumlarını alab... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Milli Takımlar
İtalya

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125