Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ed Vedder
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Macbook Air 3500 TL alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1- Sıkıntı olacağını sanmıyorum, kullanımı zor değil. 2- Kısıtlamalardan kasıt nedir? Windows'ta olan hemen hemen herşeyin mac sürümü var. 3- Windows'... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bedava almışsın resmen. Çok iyi sesi var, memnun kalacağını düşünüyorum.... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
%100 katılıyorum. Müthiş bir ürün. Steve Jobs öldükten sonra Apple'ın yaptığı en iyi iş bu olabilir.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sorun değil bu. Home tuşuna iki kez dokununca ekranı aşağıya indirir. (Basmak değil sadece iki kez dokunmak gerekli)... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Boyun askısı takılırsa cihaz tüm esprisini kaybeder gibime geliyor. Beatsx'e benzer. Sünger takan hiç duymadım.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
11.2 Beta 3 şimdilik oldukça kararlı bir sürüm gibi duruyor. Göze çarpan bir hata ya da bug görmedim.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Şu şartlarda TR'den iphone X alınmaz hocam. Resmen soygun. Ama diyorsan ki benim bütçem çok fazla, X al tabi.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu whatsapp problemleri kesinlikle whatsapp'ın kendinden kaynaklı. Bunun için güncelleme bile yayınladılar. Açıklamasında yazıyordu. (ios11'deki bildi... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İnşallah. Macrumours'a bir bakmak lazım.... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Teşekkürler hocam:)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

MacBook Air 13'' Early 2015 | Iphone 7 32 GB | Apple AirPods | Xiaomi Mi MDZ-15 | Canon EOS 600D
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Milli Takımlar
İtalya

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078