Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EnDiViT
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2012 BMW 5.25D X DRIVE MI? 2012 AUDI A6 2.0 TDI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hakkaniyetli karşılaştırma olmamış. Güç ve çekiş konusunda tabiki bmw önde ama audi de quattro deseydiniz audi doğru tercih olurdu.... Mesaja git »
Titreyen Surface Pro 4 ekranına tek çözüm buzluk başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynı sorunu yaşayanlardanım, i7 256gb, 16 gb ram modelinde Cihazı almış olduğum İstanbul bilişime gönderdim, garanti kapsamında ekranı değiştirdiler,... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Az bilinen ama en yararlı 2 site ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Size dünyanın en yararlı 2 sitesini tanıtcam.(bana göre) Ben kendim kullanıyorum ve inanılmaz yararını gördüm. Türkiyede pek bilin... Mesaja git »
Güncel... Mesaja git »
ThinkPad efsanesinde 6. Carbon dönemi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
<div>[hvp=8952]</div><div> </div><div>Dizüstü bilgisayar dünyasında ThinkPad markasının anlam ve önemi farklıdır. 25 yıldır devam eden ve özellikle pr... Mesaja git »
Şu anda klasör içinde görünmüyor ve ekleyemiyorum Sadece finder ile aratıp uygulamayı açabiliyorum... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, Telefonumu 'Sadece Ana Ekran' modunda kullanıyorum Pegaso Lite camera izleme programını indiriyip klasör içine koyuyorum Ancak pr... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
★★★ Samsung Galaxy Note 8 Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkce sitesi : N... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Siyah düşünüyorsa ben alırım... Mesaja git »
Arkadaşları

okko

kayacem

Yılmaz

kıraslan

Helgin

Bosnia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
iphone 4s > nokia 1020 > lumia 950 > note 5 > note fe > note 8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078