Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EnDiViT
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar, 2016-02-03 tarihinde İstanbul Bilişim firmasından satın aldığım surface pro 4 cihazın ekranın alt kısmının belirli yerinde titreme yapıyor... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bu konuda bilgisi olan varmı?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yardımcı olacak kimse varmı bu konuda... Mesaja git »
Askere gidiyorum, Audi A4 Quattro' yu sattım Opel Astra K aldım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Arkadaşlar herkese merhaba, Vatani görevimi yapmak için askere gidiyorum (ankara) Gitmeden önce youtube kanalı için epeyce video çektim her hafta düze... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Cihazım Google kişiler ile senkron, telefonumda yaptığım değişikliler bilgisayardan baktığım Google kişilerde hemen uygulanıyor Ancak bilgisayardaki t... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Böyle bir program yüklediğimi bilmiyorum. Nasıl bulup iptal edebilirim?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Telefonumda normal kilit ekranım bu şekilde; Ancak son 1 haftadır şarjdayken ekran şu şekilde oluyor sebebi nedir acaba... Mesaja git »
Vw Amarok - Ford Ranger - Nissan Navara başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amarok Ancak hangi modeli seçerseniz seçin arka koltuklarda konfor beklemeyin... Mesaja git »
iPhone X vs. Galaxy Note 8: Devler karşı karşıya başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Note 8 gereksiz büyük... Mesaja git »
Arkadaşları

okko

kayacem

Yılmaz

kıraslan

Helgin

Bosnia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
iphone 4s > nokia 1020 > lumia 950 > note 5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094