Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tifosi41
Gerçek Ad 
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 212
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
-Sony XPERIA™ XA1 PLUS- [ANAKONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Gittigidiyorda siyah modeli %5 indirim ile 1520 ye geliyor axess si olana 100 Tl puan veriyor 1420 mal edilebilir.... Mesaja git »
▓Gittigidiyor ChipPara Kampanyası (1 - 15 Ocak) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Telefon almak isteyen için mediamarkt ta %5 indirm geldi sony xa1 plus 1520-100 chip puan ile 1420 mal edebilir.... Mesaja git »
siz kaça aldınız acaba.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hayırlı olsun, knox 0x0 bulmanız iyi olmuş internette çok bilinen 2 satıcıya sordum 2 side knox 0x1 miş. knox 0x0 bulmak gerçekten zor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kullanan arkadaşlar daha önceki kullandıkları telefonlar ile karşılaştırabilirmi. şarj performansı nasıl. kaç saat ekran süresi alıyor. bekleme anınd... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Ana Konu/ Kullanıcıları paylaşım grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yok bende çok pahalı demiyorum alınmasına alınır, bu hali ile bile fiyat performansı yüksek, lakin samsung c7 pro 310$ olup 1400 satabiliyorsa burda b... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Ana Konu/ Kullanıcıları paylaşım grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Her ne kadar fiyat performans ürünü olsada sanırım Ülkemizde hala pahalı bu telefon. yurt dışında(aliexpress)note 3 300$, mi6 360$, samsung c7 pro 31... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
telefon arayışındaydım. C7 pro ya bakarken c8 gözüme ilişti. işlemcisinden, pilinden ve depolamasından ilk önce uzaklaştım ama, çift kamera çok iyi ça... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
A1 çok yakınken bu çift tık olmaması çok kötü oldu çok kullanışlı bir özellik.parmak izi okuyucuda arkada olunca çift tık olmayan telefon kullanmak zu... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
arkadaşlar A1 de de diğer xiaomi ler gibi ekranı çift tıkla uyandırma varmı? birde 500 fazla vererek mi note 3 almaya gerek varmı sizce.... Mesaja git »
Arkadaşları

.kenan.

3Korner1Penaltı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148