Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abuabuabu
Gerçek Adabu abu
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 153
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
350 bin liranız olsa hangi arabayı alırdınız? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ya biriktirip "maybach exelero" alırdım. eğer limitim bu ise "tesla" alırdım kesinlikle en azından param artardı :)... Mesaja git »
Nusretteyim Garson Sormadan Bişeyler Getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
estağfurullah ben öyle bir şey demedim. ama şimdi bir gerçek var bir kesim ayı 1500-5000 tl ile çıkarmaya çalışırken, bir kesimin bu para sadece ben... Mesaja git »
Nusretteyim Garson Sormadan Bişeyler Getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaş keriz silkelemek nedir yahu. size adamın fiyatlarının ucuk gelmesinin nedeni fakirlik. ama adamın fiyatları kesinlikle ucuk degil.... Mesaja git »
36 Bin lira civarı CVT şanzıman araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
navigasyon ne isede bluetooth diyince soğudum bir anda :)... Mesaja git »
36 Bin lira civarı CVT şanzıman araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
yok istanbuldayım başka neler eksik 2014 donanımında acaba.... Mesaja git »
konuşduk sağolsun baya iyi bir arkadaş yarın sabah bir golf var ona bakıp olmazsa kapora vereyim diye düşünüyorum.... Mesaja git »
kaput ve sol camurluk far degişmiş 4000 küsür hasarlaydı var dediler fiyatta düşmeyiz diyorlar. kendimi cok yakın hissettim... Mesaja git »
65bine kadar dizel veya az yakan benzinli sıfır araç tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
hocam yazın siz ben okurum. okumadan bir şey olmaz. ellerinize kollarınıza sağlık vakit ayırıp yazıyorsunuz ne güzel bilgilendirici yazılarla sade... Mesaja git »
65bine kadar dizel veya az yakan benzinli sıfır araç tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
hocam çok güzel yazmışsınız sizin yazıyı okuyunca tamam arkadaş alırım ben ikinci el diyorum :) ama araba ile baş başa kaldım mı sonuç yine hüsran ol... Mesaja git »
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-ilk-el-2014-hyundai-i30-1.6gdi-style%2Corjinal%2Chatasiz-404365991/detay?utm_campa... Mesaja git »
Arkadaşları

SEO-Uzmanı

Troll Kafa

ironman97
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.188