Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sabata21
Gerçek Adhasan kaçan
Doğum Tarihi20 Ocak 1979
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Selam arkadaşlar hello bixby türkçe oldu mu? Bugün yükledim herşey türkçe. Bir tek kamerayı açamadım. Karanlık ekranda kalıyor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
7.1.1 ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar konu yöneticisi Dr20mouse vardı. Uzun zamandır mesaj yazmıyor sanırım. Bir sorun mu var acaba?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Şehrindeki samsumg servise elden teslim etmen gerekiyor. Teslim ederken çizik falan yoksa not düşülsün.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Şifreyi mi hatırlamıyorsun? Yoksa kayıtlı email i mi bilmiyorsun. Şifreyi unuttum kısmından yeni şifre alırsan ancak 24 saat sonra giriş yapabilisin. ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Evde s7 ve s7 edge var biri türkiye romu diğeri dubai romu ikisinde de oluyor. Alıştım artık.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Telefon ekran kilidine girince bir süre sonra wi fi kopuyor. Tekara açtığımda bir kaç saniye sonra wi fi ye bağlandı uyarısı geliyor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bende güç tasarufu yok. Herşey en üst sevide olmasına rağmen kopma sürekli oluyor.... Mesaja git »
Bixby kurulumunu netteki videoya göre yapıyorum ama ana ekranın sol sayfasında brieffing var bixby gelmiyor. Nerde hata yapıyorum acaba. Bixby için ha... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125