Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sabata21
Gerçek Adhasan kaçan
Doğum Tarihi20 Ocak 1979
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Oreo yüklemeyle ilgili olarak fikrim. Telefonu oreo yüklemeden önce sıfırlamak daha iyi olacaktır. Oreo ve samsungun yeni ara yüzüyle ilgili portlanmı... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bence o programa hiç güvenmeyin. Ben yükledim. İlk şarjdan sonra kapasite %91 gösterdi. İkinci şarda yüzde 90 a düştü. Neyse belki denk gelmiştir dedi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar s7 telefonumda dünden bu ayana power ve home tuşu çalışmaz oldu. Oğlum 3 yaşında bazen ayarlarıyla oynayabikiyor. Yeniden başlatamıyordum t... Mesaja git »
Hocam siz bankaya imei numarasına para yatırdıktan sonra btk nın sistemine girip kayıt yaptırdınız mı? Yoksa sadece para mı yatırdınız? Ve kayıt yaptı... Mesaja git »
Arkadaşlar kamera uygulamasının yeni sürümü çıkmış yükledim. Kamera ara yüzünde değişiklikler olmakla beraber çok eksiklik var. Pro mod yok. Seçmeli o... Mesaja git »
Android 8.0 alacak Samsung cihaz listesi ve fazlası | Mobilite başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kime niye kızdın bilmiyorum ama doğru ve yararlı iş yapmaktan vazgeçme, insanlar kıymetini bilmese bile. Çünkü trollerle ancak böyle baş edebiliriz. 4... Mesaja git »
Android 8.0 alacak Samsung cihaz listesi ve fazlası | Mobilite başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kardeş s7 edge ana konusunun sahibiydin uzun zamandır ortalarda yoksun. Hayırdır bir sıkıntı yoktur umarım. O konu da bize çok yardımların dokundu. Ge... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar genelde foruma girince bizim telefonun konu başlığı listede görünmüyor. Bir kaç yenilemeden sonra görünüyor. Bu durumu yaşayan var mı?... Mesaja git »
Arkadaşlar telefonu yeni güncellem göndererek yavaşlatma gibi bir durum yok. Bunlar Tüek markası olsalardı böyle kurnazlıklar düşüne bilirlerdi belki.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094