Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sabata21
Gerçek Adhasan kaçan
Doğum Tarihi20 Ocak 1979
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar uyarı niteliğinde yaşadığım birşeyi paylaşmak istiyorum. Telefon ekranında koruyucu jelatin yoksa denize girerken çok dikkatli olun. Toz ka... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam s8 in rakibi s7 edge olduğu için geciktiriyorlar. J serisi almak isteyen kişinin s8 alamayacağını biliyorlar.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Sonunda bixby bileşenleri dosyasını indirdim. Bixby dummy yüklenmedi diğerleri hepsi yüklendi ama ilk sayfanın soluna bixby sayfası gelmedi. Daha önce... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Touchwiz in son sürümü yüklü ama bixby verdiğin linkten inmiyor hocam.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Dostum kullandığın touchwiz numarasını ve bixby nın apk sını koyar misin? Denedim olmuyor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yalnız telefon edge değil düz s7 sm930v . Türkçeye çevirme durumu var mı?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar amerikadan gelmiş düz s7 'ye türkçe dil ekleyebiliyor muyuz?... Mesaja git »
Yönlendirme ve yardımlarınızla dubai romundan türkiye romuna sorunsuz geçtim. Teşekkürler.... Mesaja git »
Ben de düz s7 türkiye romu s7 edge yurtdışı arada hiç fark yok. Kafana takma olduğu gibi kullan. Güncellemeler arasında en fazla bir hafta fark olur.... Mesaja git »
Arkadaşlar bu wi-fi kapanma durumu sanırım telefonla alakalı değil. 7 aydır düz s7 kullanırken sürekli kesiliyordu. Düz s7 türkiye garantili. 3 haftad... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.375