Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sabata21
Gerçek Adhasan kaçan
Doğum Tarihi20 Ocak 1979
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aynı sorunu ben ve birkaç kişi daha yaşıyor. Uyku kodundan çıktıktan bir iki saniye sonra wi-fi bağlandı uyarısı geliyor. Çözüm bulamadık.... Mesaja git »
Hocam ekran çözünürlüğünü düşürdükten sonra 10 saat alınsa ne olacak ki? Bir de ekran süresine takılmayın. Gün içinde kullandığınız uygulamalar belirl... Mesaja git »
Bende de wipe den sonra görünmüyordu. Samsung app den yükleyeyim dedim zaten yüklüymüş ve güncellenmesi gerekiyormuş. Güncelledim geldi. Sorun kalmad... Mesaja git »
Al kardeşim pişman olmazsın. Benim s6 edge ekranı değişmediği için s7 gümüş verdiler çok memnunum.... Mesaja git »
Arkadaşlar son gelen küçük güncellemeden sonra gelen dosya şifreleme wipe leri yaptıktan sonra yok oldu. Böyle bir sorun yaşayan ya da nedenini bilen... Mesaja git »
Arkadaşlar gün içinde bluetooth ve vodafone yanımda uygulamasını hiç açmamama rağmen %5 batarya yemişler ve yemeye devam ediyorlar. Sebebi ve çözümü n... Mesaja git »
Söylediğiniz ayarlarda olmasına rağmen oluyor bu durum.... Mesaja git »
Başka bir arkadaş ta sormuştu sanırım ama cevap veren olmadı. Telefon uyku kodundan uyandırdıktan bir kaç saniye sonra wifiye bağlandı diyor. Telefon... Mesaja git »
Arkadaşlar s7 telefonumdaki resim ve videoları samsung d7000 televizyona en kolay nasıl aktarırım? Smart view televizyonu görmüyor.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar avea dan vodafone a geçtim.nette video izlerken video çözünürlüğünü 720p ayarlayınca videoların %90 i açılmıyor. Çözünürlüğü düşür... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.096