Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
surkan77
Gerçek Adercan sur
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Deji Mucize Batarya başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yorumların çoğunu okudum anladığım kadarı ile android telefonlarda memnuniyet daha fazla ios'larda ise bazen iyi bazen kötü olduğu görünüyor. Ben 4s i... Mesaja git »
Huawei Ascend P7 kullananlar yorumlarınız nedir tavsiye edermisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Paylaşım için teşekkürler tam aradığım video fakat benim el becerimi aşacak gibi sanki :))... Mesaja git »
Huawei Ascend P7 kullananlar yorumlarınız nedir tavsiye edermisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben 2014 aralık ayında kızım için aldım elinden düşürdüğü için ekranı kırıldı. Kapaklı kılıf olmasına rağmen gorilla glass ekranın bu derece dağılmas... Mesaja git »
... D A C I A L O G A N Kulübü .... başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Polen filtresini çok sıkıntı yapmaya gerek yok kaputun oralarda bir yerde hava girişi olmalı onun üstüne iyisinden birkaç kat parizen çorap geçir po... Mesaja git »
Daha önceden bu uygulama vardı şu an kamyonet olan otomobil olarak değiştirlemiyor maalesef arkadaşlar.... Mesaja git »
Yapıştırmaz tava alacağım (Acil) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Delimano türkiyeden çekilmiş zannedersem siteye ulaşılamıyor. Korkmaz marka seramik tavalarda fiyatı düşük olan ikinci üründe %50 indirim kampa... Mesaja git »
Sağ sinyalde hızlı tık tık lamaya başlayınca Oto elektrikçiye götürdüm, sol arka park lambasının içinde lamba soketinin iğnelerinden biri erimiş şas... Mesaja git »
Yol bilgisayarımda kontak açıp kapattığımda anlık olan veriler sürekli sıfırlanıyor. Benzer sorun yaşayıpta çözüm bulan varmı arkadaşlar. Aracım ... Mesaja git »
Yapıştırmaz tava alacağım (Acil) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://www.delimano.com.tr/seramiktavalar/seramik_izgara_tavasi.html Bu ürünü aldım ve 1 ay oldu kalite kesinlikle mükemmel temizlenmede sorun yo... Mesaja git »
daikin zhara serisi klimalar nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
DAIKIN V SERİSİ 18.000 BTU INVERTER KLİMA (#110014279) FTX50GV AKILLI GOZ SISTEMLI Önceliğim ısınma amaçlı olmak şartı ile 4000 tl ye ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094