Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kraly61
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ekim ****
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kolonoskopi değilde Endofalk kullanmıştım bağırsak temizliği için etkisi olmuş olabilir mi koku 0 şuanda tesadüf olması mantıklı gelmıyor 3 gün aç kal... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kolonoskopi yaptırdım bugün sonucunu doktora gösteremedim daha ağız kokum vardı sürekli şuan farkettimki koku yok şuan burdan nasıl bi sonuç çıkabilir... Mesaja git »
Ben Nasıl Ev Alacağım? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar selamlar. Burada değerli büyüklerimin fikirlerine başvurmak istiyorum. 1 yıldır evliyim ve kirada oturmak istemiyorum. Çevremde ev fiyatla... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
27 yaşındayım kendimi bildim bileli wcye fazla giderim şimdiye kadar bu sebeple doktora hiç gitmemiştim kabullenmiştim bi bakıma ama yaşam kalitesi aç... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sabahları iştahsızlık ve karında ağrı yapıyor mu sürekli öyle oluyorum sabahları kendi kendime koyduğum teşhis ibs bi sefer gittim doktora sordum st... Mesaja git »
Youtubedeki iddaa satıcısı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Banko maçlar takip eden kazanır.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kazandırdıkları ortadaymış ... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İbs ile helicobacter pylori arasında bağlantı varmı... Mesaja git »
Konu kapanmıştır başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
güzel vurgun yapmışın hocam tebrikler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063