Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maystro
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi31 Mart 1976
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar resetleniyor, monitör gelmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam sen sıcaklık üzerine yoğunlaş.kasanın içini bir gözden geçir.işlemci fanı ekran kartı fanı bunlara bi bak.işlemci sıcaklığını kontrol et.... Mesaja git »
Bilgisayar açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam denedim ama işe yaramadı.psu ya kafam takıldı.yeni alabilirim.ama başka sorun varsa boşa almış olacagim. ilgilendiğin için teşekkür ederim.iyi... Mesaja git »
Bilgisayar açılmıyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Slm arkadaşlar. Dün çocuk bilgisayarı power düğmesinden kapatmış.akşam eve geldiğimde bilgisayar açılmadı.anakart üstündeki mavi led yanıyor.power d... Mesaja git »
Bilgisayar açılmıyor konusunu başlattı (2 yıl önce)
Slm arkadaşlar. Dün çocuk bilgisayarı power düğmesinden kapatmış.akşam eve geldiğimde bilgisayar açılmadı.anakart üstündeki mavi led yanıyor.power d... Mesaja git »
Satılık Sıfır Z170A GAMING M5 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Anakartı forumdan sintai nick li arkadaşa rezerve ettim... Mesaja git »
Satılık Sıfır Z170A GAMING M5 konusunu başlattı (2 yıl önce)
21.02.2016 tarihinde Vatan bilgisayardan aldığım Z170A GAMING M5 anakartımı satıyorum.Aldığım gibi kutusundadır.Hiç kullanılmadı.Mouse hediyesini verm... Mesaja git »
Z170A GAMING M5 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Z170A GAMING M5 konusunu başlattı (2 yıl önce)
Hocam Ptt ye arkadaşın verdiği linkten online başvuruda bulundum.Kaydım oluşturulmuş.İlgili birimlere bildirilmiş.Geri dönmelerini bekliyorum.Olası si... Mesaja git »
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 2500K-ASUS SABERTOOTH P67-GSKILL 4GB (2*2GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL6-XFX HD6950 Çift Fan 1GB-HP 22'' Parlak ekran monitör-WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk-XIGMATEK MIDGARD PURE BLACK EDITION KASA-750W TT PSU-Tuniq Propeller 120 CPU Cooler

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094