Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
D1Z0
Gerçek Ad 
KonumTokat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba ankara içi elden teslim edebileceğim kg79 var elimde ihtiyaç fazlası. 100 tl ye satıyorum. Kg49 alacağınız fiyata daha mantıklı. Sorunsuz bi... Mesaja git »
Satılık delonghi kg79 kahve öğütücü - 100 tl konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba, sorunsuz şekilde çalışan kg79 kahve öğütücümü üst modele geçtiğim için satıyorum. Ankara içi elden teslim tercihimdir. Lütfen irtibata geçini... Mesaja git »
Mair ve Quattro'dan Kulaklık Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhabalar. Ben her türlü müziği zevk alarak dinlerim. Orhan Gencebay'dan, Cengiz Kurtoğlu'na; Metallica'dan, (bazen, çok değil) Slayer'a; David ... Mesaja git »
sigara içen düz adam sami ? konusunu başlattı (6 yıl önce)
iyi geceler, beyler bana SAMİ'nin ya da Umut Sarıkaya'nın tam sigarayı eliyle ağzına götürüp içtiği zaman çizilmiş bi karikatürü lazım. Hele sami müke... Mesaja git »
Donanım Haber Türkçüler Otağı(75 Türkçü bu otağıda) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Selam herkese. Öncelikle bu konuyu pek tasvip etmiyorum, nedense bir ayrım yapıyormuşuz gibi geliyor. Sanki bıraksak, herkes kendini ayıracakmış,... Mesaja git »
cekilisle hugo boss parfum başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
School Girl Pussy başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
a cat is fine too... Mesaja git »
Yeni bir Ada devleti kuruluyor [Owlland] başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
olm nasıl üreyeceksiniz? kız yok lan... Mesaja git »
Ekşi sözlükte çaylak listesinde kaçıncı sıradasınız. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
şimdi buradakilerin hepsi yazar oldular... Mesaja git »
GERÇEK MESAJ SAYISI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Toplam 1365 mesaj atmışsınız. 1788 gündür üyesiniz. Günde ortalama 0.76 mesaj atmışsınız. vay arkadaş kendimi buranın yaşlısı hissettim... Mesaja git »
Arkadaşları

Sproob

Charm

Steve Perry
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir yiğit gurbete gitse, Gör başına neler gelir ? Garip sılayı andıkça, Yaş gözüne dolar gelir...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında
1D3C3048C49B4EF6854B420ACBC9AA3D.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188